سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

معاون وزیر راه و شهرسازی

افتتاح بیش از 3 هزار کیلومتر راه و خط آهن تا تیر 92

جامع نيوز:معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح 3 هزار و 180 کیلومتر انواع شبکه های ریلی، آزادراهی، بزرگراهی و راه اصلی تا پایان سال آینده، گفت: اعتبار این پروژه ها 57 هزار و 179 میلیارد ریال برآورد شده است.

احمد صادقی با اشاره به پروژه های راهسازی که در سال آینده به افتتاح می رسند، گفت: تا تیرماه سال آینده 3 هزار و 180 کیلومتر انواع شبکه های ریلی، آزادراهی، بزرگراهی و راه اصلی به افتتاح می رسد که اعتبار این پروژه ها 57 هزار و 179 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به اجرای این پروژه ها، اظهار داشت: برخی از این پروژه ها شامل بزرگراه کمربندی شرقی کرمانشاه، بزرگراه کنار گذر شرقی اهواز، باند دوم بزرگراه پل سفید – قائم شهر و آزاد راه پل زال – اندیمشک است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با اشاره به آزادراه پل زال – اندیمشک، تصریح کرد: برای این آزادراه 240 ميليارد تومان اعتبار پيش‌بيني شده است كه از اين رقم، 120 ميليارد تومان از سوی وزارت راه و شهرسازی و 120 ميليارد تومان توسط سرمايه‌گذار پرداخت مي‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: راه اصلی باب انار – سروستان، راه‌آهن نهاوند – کرمانشاه و خط آهن قزوین- رشت حدفاصل قزوین- روشان هم از دیگر پروژه‌هایی است که تا پایان تیر 1392 به بهره‌برداری می‌ رسد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۳:۰۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افتتاح بیش از 3 هزار کیلومتر راه و خط آهن تا تیر 92 بسته هستند
  • 384 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.