سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل امدادخودرو رفاه ایرانیان :

تشکيل کنسرسيوم امداد باحضورخودروسازان خارجي

تشکيل کنسرسيوم امداد باحضورخودروسازان خارجي

جامع نيوز:این کنسرسیوم با همکاري گروه خودرو سازان خارجي( آسان موتور، ​اطلس خودرو،​ مديران خودرو،​نگين خودرو،​جيلران موتور،​خودروسازي سينا و …) بزرگترين طرح خدمات فني و امداد نوروزي سال 1392 را از 23 اسفند ماه تا 20 فروردين در تمامي محورهاي مواصلاتي کشور اجرا مي نمايد.
به گزارش جامع نیوز، مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان از تشکیل کنسرسیومی امدادی با حضور خودروسازان و نمایندگی های استانی آنها خبر داد و گفت: این کنسرسیوم با همکاري گروه خودرو سازان خارجي( آسان موتور، ​اطلس خودرو،​ مديران خودرو،​نگين خودرو،​جيلران موتور،​خودروسازي سينا و …) بزرگترين طرح خدمات فني و امداد نوروزي سال 1392 را از 23 اسفند ماه تا 20 فروردين در تمامي محورهاي مواصلاتي کشور اجرا مي نمايد.

برنجی گفت: در نوروز 92 این کنسرسیوم در بیش از 360 شهر کار امدادرسانی را صورت خواهد داد. همچنين 53 هزار کيلومتر از جاده هاي کشور هم تحت پوشش طرح هاي امدادي امداد خودرو رفاه ايرانيان قرار دارد.

مدیرعامل امدادخودرو رفاه ایرانیان افزود: در این طرح 180 پایگاه ثابت و سیار تدارک دیده شده که در ورودی ها و خروجی های شهرهای توریستی و زیارتی مستقر خواهند شد و در قالب گشت های خودرویی، کانکس و چادر امدادرسانی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با هماهنگي دفتر آمار ايمني و ترافيک سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي چيدمان پايگاه هاي ثابت و سيار را در جاده هاي کشور به نحوي جانمايي نموده ايم که در کوتاه ترين زمان ممکن خدمات امدادي به امداد خواهان ارایه گردد و در اين راستا تعداد ايستگاه هاي ثابت و سيار امدادي نسبت به سال گذشته 30 درصد افزايش يافته و زمان انتظار امداد خواهان نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش خواهد يافت.

به گفته وي امداد نوروزی با 974 واحد خودرویی و یک هزار و 200 امدادگران فنی در جاده ها مشغول به کار خواهند بود و مجوزهای لازم را از پلیس راهور ناجا کسب کرده و بر روی شیشه خودروهای خود نصب خواهند کرد.

مدیرعامل امدادخودرو رفاه ایرانیان از اکیپ های بازرسی خودروسازان برای نظارت بر امدادرسانی نوروزی خبر داد و گفت: در صورت عدم ارایه کارت شناسایی امدادگری و استفاده از لباس مصوب از سوی امدادگران، برخورد لازم با آنها صورت خواهد گرفت، ضمن اینکه شبکه تعمیرگاهی خودروسازان حاضر در این کنسرسیوم نیز به صورت کشیک نوروزی آماده باش خواهند بود.

وی از امدادرسانی ویژه در استان خوزستان به منظور خدمات رسانی به کاروان های راهیان نور خبر داد و گفت: تلاش داریم با هماهنگی های به عمل آمده برای خودروهایی که امکان امداد بالینی ندارند، در اسرع وقت خودروها را تحویل عاملیت مجاز دهیم.

وي ادامه داد: در اين طرح تمامي جاده ها و محورهاي مهم کشور خصوصا مسيرهاي منتهي به شهرهاي زيارتي و گردشگري تحت پوشش خدمات رساني فني امداد خودرو رفاه ايرانيان و عامليت هاي مجاز گروه خودرو ساز خارجي قرار مي گيرند.

وي درخاتمه افزود: امداد خودرو رفاه ايرانيان علاوه بر پوشش تمامي مسيرها و محورهاي مهم کشور در استان خوزستان خدمات ويژه امداد را در مسيرهاي منتهي به مناطق دفاع مقدس و راهيان نور به زائران عزيز ارایه مي نمايد.
مسافران نوروزي در صورت نياز به خدمات امدادي مي توانند به صورت 24 ساعته با شماره 64026-021 مرکز پيام امداد خودرو رفاه ايرانيان تماس گرفته و يا از طريق سامانه پيام کوتاه 300064026 ارتباط برقرار نمايند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۵:۱۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تشکيل کنسرسيوم امداد باحضورخودروسازان خارجي بسته هستند
  • 687 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.