شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

پرداخت 500 میلیون ریال به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد

پرداخت 500 میلیون ریال به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد

جامع نيوز: رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران گفت: در راستای برنامه های حمایتی مشترک با وزارت آموزش و پرورش به تمامی دانش آموزان حادثه دیده شین آباد پیرانشهر که منجر به فوت 2 دانش آموز و مصدومیت 27 نفر دیگر از آنان شد، بیمه عمر و پس انداز 500 میلیون ریالی به آنان پرداخت شد.
به گزارش جامع نيوزبه نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ ˈجواد سهامیان مقدمˈ که به منظور بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به مصدومان این حادثه به پیرانشهر سفر کرده است، افزود: ارائه خدمات بیمه ایران به دانش آموزان حادثه دیده وزارت آموزش و پرورش فراتر از تعهدات قانونی و تکلیفی قرارداد انجام می گیرد، از این رو این بیمه نامه عمر را برای حادثه دیدگان این مدرسه صادر و به آنان ارایه شد.

وی درباره پرداخت خسارت دیه فوت دو دانش آموزی که بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند نیز گفت: در دیداری که با خانوادهای بازماندگان ˈسیران یگانهˈ و ˈساریا رسولزادهˈ داشتیم، دیه فوت نامبردگان به والدین آنان پرداخت شد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران اضافه کرد: علاوه بر این، خانواده این دو دانش آموز از بیمه عمر و پس اندازی 500 میلیون ریالی که برای تمامی حادثه دیدگان در نظر گرفته شده بود نیز بهره مند شدند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۳:۱۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت 500 میلیون ریال به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد بسته هستند
  • 649 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.