شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

امکان ارسال کمک‌هاي نقدي مشترکين ايرانسل به مردم زلزله‌زده بوشهر از طريق پيام‌کوتاه فراهم شد

امکان ارسال کمک‌هاي نقدي مشترکين ايرانسل به مردم زلزله‌زده بوشهر از طريق پيام‌کوتاه فراهم شد

جامع نيوز:به منظور جمع‌آوري کمک‌هاي نقدي نيکوکاران به هموطنان آسيب‌ديده در زلزله‌ استان بوشهر از طريق تلفن‌همراه ، سامانه “مشارکت هاي مردمي ۸۱۱۵” با همکاري ايرانسل و جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران، راه اندازي شد.

به گزارش جامع نيوزازروابط عمومي ايرانسل، تمامي مشترکين سيم‌کارت‌هاي ايرانسل مي‌توانند با ارسال يک پيامک بدون متن رايگان به شماره ويژه ۸۱۱۵، از محل اعتبار سيم‌کارت ايرانسل خود، مبلغ مورد نظر خويش را مستقيما به هموطنان نيازمند زلزله‌زده در این منطقه اهدا کنند. اين مبلغ، در صورت‌حساب مشترکين دائمي منظور شده و از ميزان شارژ مشترکين اعتباري کسر مي‌شود.

اين سامانه در تعامل مشترک ايرانسل و در راستاي استراتژي جمعيت هلال احمر، جهت جذب حداکثري مشارکت هاي مردمي و ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي، راه اندازي شده است.

براساس اين گزارش، از آنجايي که در شبکه تلفن همراه ايرانسل، طرح پايداري شبکه در شرايط اضطراري از زمان راه اندازي شبکه اجرا شده بود، همانند تجربه فاجعه زلزله آذربایجان شرقی، پس از وقوع زلزله‌اي به بزرگي 6.1 در مقياس ريشتر در شهرستان‌ دشتی استان بوشهر، براي سرويس دهي به مشترکان در مناطق زلزله‌زده مشکلي ايجاد نشده و با پایداری کامل در حال سرویس دهی و انتقال ترافیک مخابراتی استان با وجود افزایش فوق العاده میزان مکالمات درخواستی است، ضمن آنکه نمایندگان و تیم فنی ایرانسل، یکساعت پس از وقوع زلزله به منطقه اعزام شده‌اند و به‌طور مستمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارند و برای ارائه سرویس پایدار در منطقه فعالیت می‌کنند.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۴:۲۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای امکان ارسال کمک‌هاي نقدي مشترکين ايرانسل به مردم زلزله‌زده بوشهر از طريق پيام‌کوتاه فراهم شد بسته هستند
  • 441 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.