شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اسفند ماه سال 91:

بانک صادرات ایران بیش از 9 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد

بانک صادرات ایران بیش از 9 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد

جامع نيوز:بانک صادرات ايران در راستاي اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، رفع گرفتاري‌هاي نيازمندان و انجام تکاليف و رسالت‌هاي اجتماعي تا پايان اسفند سال­ گذشته بيش از 9 هزار و 310 ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه پرداخت کرده است.

به گزارش جامع نيوزاز روابط عمومي بانک صادرات ايران، آمارهاي عملکردي درخصوص وام‌هاي قرض‌الحسنه تا اسفند ماه سال 91 نشان مي­دهد که اين بانک مبلغ 9 هزار و 310 ميليارد ريال تسهيلات در قالب قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت نموده است. همچنين اين بانک بيش از 80 ميليارد ريال وام مسکن روستايي، 490 ميليارد ريال بابت اشتغال‌زايي و مبلغ 107 ميليارد ريال را در قالب عقد قرض الحسنه درمان به بيماران نيازمند پرداخت کرده است و هزاران ميليارد ريال ديگر را به سرفصل‌هايي همچون؛ تجهيز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) و… اختصاص داده است.

گفتني است هزاران نفراز هموطنان نيازمند دراقصي نقاط کشور از اين نوع تسهيلات استفاده نموده‌اند و دارندگان حساب‌هاي پس‌انداز قرض‌الحسنه به عنوان تامين کنندگان اصلي منابع آن مي‌باشند. در اين زمينه اين بانک افتخار دارد تا 100 درصد منابع قرض الحسنه در اختيار را به سرفصل هاي مربوطه اختصاص دهد.
شايان ذکر است اين بانک در راستاي انجام رسالت­ها و تعهدات اجتماعي پرداخت وام­هاي قرض­الحسنه نظير؛ درمان بيماري و خود اشتغالي و مشاغل خانگي را به منظور حمايت و کمک به اقشار کم درآمد را در دستور کار قرار داده است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۴:۱۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات ایران بیش از 9 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد بسته هستند
  • 430 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.