دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

به مناسبت روز زن:

بانک صادرات ایران از کارکنان زن شاغل تجلیل کرد

بانک صادرات ایران از کارکنان زن شاغل تجلیل کرد

جامع نيوز:طي مراسمي به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند خلفش حضرت امام خمینی (ره)، با حضور فتحعلی‌زاده، عضو هیأت مدیره از کارکنان زن شاغل در ادارات مرکزي بانک صادرات ايران تجليل به عمل آمد.

به گزارش جامع نيوزازروابط عمومي بانک صادرات ايران، در اين مراسم معنوي فتحعلی‌زاده در جمع بانوان با تبریک روز زن و ميلاد بانوي دو عالم گفت: اين بانو يگانه مادر تاریخ و تجلی‌گاه عفت است، لذا صحبت کردن از او بسیار دشوار است.

عضو هیأت مدیره ادامه داد: بانوان باید در زندگی فردی، اجتماعی و اخلاقی با الگو قرار دادن این بانوی بزرگ متصل به صفات حضرت زهرا (س) باشند و من نیز از خداوند می‌خواهم به خجستگي و مبارکي این روز خوب و خوشایند، بانوان کشورمان در پناه قرآن و عترت و مشمول دعاي حضرت فاطمه زهرا (س) باشند.

فتحعلی‌زاده سپس با اشاره به آیه 74 سوره فرقان گفت: در اين آيه، ویژگی‌های «عباد الرحمن» كه در بهشت اعلا و در میان مؤمنان از جایگاه خاصی برخوردارند، برشمرده شده است. از جمله اين ویژگی‌ها این است که بر روی زمین با تکبر راه نمی‌روند، شب زنده‌دار و اهل انفاق هستند و دائماً دعا می‌کنند که همسر و فرزندانشان نور چشم آن‌ها باشند كه این ویژگی آخر از خصوصیات بارز حضرت فاطمه (س) می‌باشد. اين بانو درعین‌حال، خود نور چشم پدر، فرزندان و همسرش بود و در راه حصول رضایت همه افراد خانواده‌اش می‌کوشید.

وی در پایان اظهار داشت: راه رسیدن به بزرگ‌ترین موفقیت‌ها تقوا و خداترسی است. اين تقوا در کار و حرفه افراد نيز به کمک آن‌ها می‌شتابد. در طول سال‌ها، همواره بانوان همکار بانک صادراتی در تحقق اهداف بانک به ما کمک کرده‌اند كه در اين روز باشكوه از آن‌ها قدردانی می‌کنیم.

شايان ذکر است اين بانک با دارا بودن 30 هزار کارمند توانمند، 3 هزار واحد بانکي فعال نقش موثري را در انجام رسالت هاي بانک ايفا مي نمايد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۵:۰۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات ایران از کارکنان زن شاغل تجلیل کرد بسته هستند
  • 499 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.