سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بانک پارسيان حامي طلايي هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه

بانک پارسيان حامي طلايي هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه

جامع نيوز:بانک پارسيان و گروه مالي پارسيان امسال نيز همچون سال هاي گذشته با مشارکتي گسترده در هفتمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه حضور دارد.
به گزارش جامع نيوزبه نقل از روابط عمومي بانك پارسيان گروه مالي پارسيان متشکل از شرکت هاي کارگزاري پارسيان، بيمه پارسيان، تجارت الکترونيک پارسيان، کاسپين، ليزينگ پارسيان، تامين انديش پارس، تامين سرمايه لوتوس پارسيان و بيمه امين پارسيان، با طرحي متفاوت از دوره هاي قبل و با غرفه اي شکيل به وسعت بيش از 800 متر مربع اقدام به ارايه خدمات و دستاوردهاي خود مي کند. کارشناسان شرکت هاي تابعه و مديريت هاي مختلف بانک در غرفه هاي تخصصي اين بانک، به معرفي خدمات متنوع خود براي بازديدکنندگان خواهند پرداخت.
غرفه گروه مالي پارسيان که سال هاي گذشته رتبه برتر در بين شرکت‌کنندگان را به خود اختصاص داده بود، ضمن پذيرايي از بازديدکنندگان، کلاس‌هاي آموزش بازارهاي مالي و سهام را برگزار خواهد کرد و به معرفي خدمات قابل ارايه از سوي شرکت‌هاي تابعه پرداخته و آماده پاسخگويي به مراجعين مي باشد.
هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه با حضور وزير امور اقتصادي و دارايي، رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئيس کل بيمه مرکزي و مديران ارشد بانکي و شرکت هاي کارگزاري و بيمه اي، روزهاي 17تا 20 ارديبهشت در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۳:۴۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک پارسيان حامي طلايي هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه بسته هستند
  • 428 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.