سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد:

توزیع کارت اولین دوره آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های

جامع نیوز:متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش ، نان و غله و… در سال ۱۳۹۲
توزیع کارت اولین آزمون سراسری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پایان دوره کارآموزان مراکزآموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۲ در بخش های دولتی و خصوصی از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه، مورخ ۲۳/۲/۹۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۲/۹۲ ادامه می بابد.
همچنین توزیع کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان و صنایع دستی، فرش و نان و غله و… از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۳/۲/۹۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۲/۹۲ ادامه می بابد.
به گزارش جامع نیوزبه نقل ازروابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام این خبر گفت: اولین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) روز پنج شنبه مورخ ۲۶/۲/۹۲ و اولین آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۲ پایان دوره کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای روز جمعه مورخ ۲۷/۲/۹۲ برگزار
می شود.
وی گفت: ۱۸۳ هزار و ۷۳۵ نفر در اولین آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۲ مورخ ۲۷/۲/۹۲ ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۸۴ هزار و ۹۷۷ نفر مرد و ۹۸ هزار و ۷۵۸ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.
دکتر پرند ادامه داد: ۵۲ هزار و ۸۶۶ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان که درمورخ ۲۶/۲/ ۹۲ برگزار می شود، ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۲ هزار و ۸۴۷ نفر مرد و ۱۹ نفرزن هستند.
دکتر پرند ادامه داد: ۴۰ هزار و ۵۸ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی، فرش و نان و غله و… که مورخ ۲۶/۲/۹۲ برگزار می شود، ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۹ هزار و ۴۶۰ نفر مرد و ۳۰ هزار و ۵۹۸ نفرزن هستند.
وی افزود: مرحله کتبی اولین آزمون سنجش مهارت سال ۱۳۹۲ در حوزه صنعت ساختمان،تفاهم نامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) در۱۸۲ حرفه به صورت هماهنگ کشوری، روز پنجشنبه ۲۶/۲/۹۲ و همچنین اولین آزمون هماهنگ پایان دوره کارآموزان در سال ۱۳۹۲ مراکز آموزش فنی و حرفه ای دو بخش دولتی و آزاد در ۱۲۰۰ حرفه روز جمعه ۲۷/۲/۹۲ به طور همزمان در ۳۴ حرفه همسان درسراسر کشور برگزار می شود.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان،تفاهم نامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از تاریخ ۲۳/۲/۹۲ تا تاریخ ۲۵/۲/۹۲ با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.
دکتر پرند ادامه داد: هم چنین متقاضیان شرکت در اولین آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۲( کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام نموده اند، از تاریخ ۲۳/۲/۹۲ تا تاریخ ۲۵/۲/۹۲ با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
وی بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۴:۰۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای توزیع کارت اولین دوره آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های بسته هستند
  • 680 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.