جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تا پایان فروردین ماه

رشد 60 درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

جامع نيوز:مجموع تعداد تراکنش‌هاي مالي دستگاه‌هاي پايانه فروش بانک صادرات ايران در پايان فروردين ماه سالجاري نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل 60 درصد رشد را نشان مي‌دهد.

به گزارش جامع نيوزازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي افزايش سطح دسترسي مردم به ابزارهاي نوين بانکي و کاهش هزينه‌ها، ترافيک و آلودگي هوا، توسعه اين ابزارها را در اولويت قرارداده است. آمارهاي عملکردي حاکي از آن است که تعداد تراکنش­هاي پايانه هاي فروش اين بانک در پايان فروردين ماه60 درصد رشد نسبت به مقطع زماني مشابه در سال91 را نشان مي دهند.

همچنين گزارش ياد شده بيانگر رشد 146 درصدي مبلغ تراکنش‌هاي جابجا شده از طريق پايانه‌هاي شعب (Pinpad) در پايان فروردين ماه سال 92 نسبت مقطع مشابه در سال قبل مي باشد که اين ميزان رشد حاکي استقبال بيشتر مردم از خدمات نوين اين بانک است.

شايان ذکراست اين بانک با هدف قدرداني از مشتريان در جشنواره بهاره تعداد 5 دستگاه تندر 90 ، يک دستگاه MVM و هزاران جايزه نقدي ديگر را از طريق قرعه کشي به دارندگان کارت بانک هاي عضو شتاب که خريدشان را از طريق پايانه هاي فروش متصل به حسابهاي اين بانک انجام داده­اند اهداء مي نمايد و در جشنواره عید تا عید ویژه پذيرندگان در چهار دوره قرعه کشی، تعداد 7 هزار برنده و مبلغ 37 میلیارد و 849 میلیون ریال به حساب برندگان واريز نموده است.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای رشد 60 درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران بسته هستند
  • 403 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.