شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

یست و سومین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی در تهران برگزار می شود

جامع نيوز: رییس پژوهشكده پولی و بانكی بانك مركزی از ارایه گزارش عملكرد سال گذشته بانك مركزی و تبیین سیاست های سال جاری این بانك در روزهای پنجم و ششم خرداد ماه امسال خبر داد.
به گزارش جامع نیوز فرهاد نیلی ا مروز در نشستی خبری كه در محل بانك مركزی برگزار شد،بااشاره به برگزاری بیست و سومین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی در روزهای ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری،افزود: تحولات اقتصادی سال ۱۳۹۱ به میزان تغییر متغیرها درسال های گذشته بوده وبه همین دلیل ارایه گزارش عملكرد این سال از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی، ‘ثبات اقتصادی و حمایت از تولید’ را شعار بیست و سومین همایش سیاست های پولی و ارزی اعلام كرد و افزود: تعامل بازار سرمایه با نظام بانكی از مهمترین ویژگی های این همایش است.
نیلی با بیان این كه ، همچنین قرار است نقش بانك ها در زمینه مالی بخش تولید بررسی شود، تحلیل وضعیت اقتصادی كشور، تحلیل سیاست های پولی و اعتباری، افق همكاری های بورس و بانك ، بانكداری اسلامی ،مسابقه انطباق با شریعت در مورد عملكرد بانك ها، نظام تامین مالی تولیدی، برگزاری میزگرد آسیب شناسی نظام تامین تولید، مسابقه شبیه سازی دادگاه های بانكی و شبیه سازی تقلب در اعتبارات اسنادی ، اقتصاد مقاومتی و بانكداری شركتی را از محورها و برنامه های این همایش عنوان كرد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۳:۳۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای یست و سومین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی در تهران برگزار می شود بسته هستند
  • 435 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.