جامع نیوز:مجموع مبلغ تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در پایان فروردین ماه سال ۹۲ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته ۵۲ درصد رشد نشان می دهد. به گزارش جامع نیوز، این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن […]

جامع نیوز:مجموع مبلغ تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در پایان فروردین ماه سال ۹۲ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته ۵۲ درصد رشد نشان می دهد.

به گزارش جامع نیوز، این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرارداده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می گردد و دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، روئیت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و… می‌باشد که تا پایان فروردین ماه سال ۹۲ بیش از ۲۵۶ هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه به طور میانگین درماه بیش از ۵میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رسانده و در مجموع مبلغ ۱۲ هزار میلیارد ریال در فروردین ماه از طریق این سامانه مبادله شده است.

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای One-time password) OTP) درمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و… نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.

شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، درحال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورتحساب را امکان پذیرساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.