جامع نیوز:سری X نوت‌بوک‌های ایسوس با پردازنده‌ Corei7 اینتل و نسل جدید کارت‌های گرافیکی شرکت انویدیا در رده ۷۰۰ معرفی شد. به گزارش جامع نیوز، با معرفی این سری جدید از نوت‌بوک‌های ایسوس که در طبقه‌بندی کاربری در رده Mainstreamها یا همان بخش میانی بازار جای می‌گیرد، حالا شاهد معرفی دو مدل نوت‌بوک ۱۴ اینچی […]

جامع نیوز:سری X نوت‌بوک‌های ایسوس با پردازنده‌ Corei7 اینتل و نسل جدید کارت‌های گرافیکی شرکت انویدیا در رده ۷۰۰ معرفی شد.

به گزارش جامع نیوز، با معرفی این سری جدید از نوت‌بوک‌های ایسوس که در طبقه‌بندی کاربری در رده Mainstreamها یا همان بخش میانی بازار جای می‌گیرد، حالا شاهد معرفی دو مدل نوت‌بوک ۱۴ اینچی (X450) و یک محصول ۱۵ اینچی (X550) در این خانواده هستیم که دو ویژگی اصلی آنها استفاده از پردازنده‌های Corei7 و کارت‌ گرافیکی سری ۷۰۰ انویدیا است. این در حالی است که با استفاده از موتور پردازشی و انحصاری Asus Hybrid II، بیشتر عملیات‌های محاسباتی و چندرسانه‌ای روزمره به‌صورت آنی و در کمتر از دو ثانیه به مرحله اجرا درمی‌آید.این در حالی است که در هر دوی این مدل‌ها با استفاده از سیستم بکاپ خودکار، تمامی اطلاعات کاربر را زمانی که باطری نوت‌بوک به زیر ۵ درصد می‌رسد، روی هارددیسک ذخیره می‌شود.یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب این دو محصول تاچ‌پد قدرتمند آنها است که در کنار پشتیبانی از امکان لمس ۸ انگشت به‌صورت هم‌زمان از برخی Gestureهای هوشمند همچون بزرگ‌نمایی دو‌انگشتی نیز پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که این امکانات کاربرد خود را در ویندوز ۸ به‌خوبی نشان می‌دهند.برخی ویژگی‌های انحصاری ایسوس همانند سونیک‌مستر برای ارایه صدایی شفاف و پرحجم نیز در این دو مدل به‌چشم می‌خورند.این دو مدل در ۵ رنگ مختلف وارد بازار خواهند شد.