جامع نیوز: قرعه‌کشی جوایز جشنواره روز مادر تا روز پدر محصولات خانگی سامسونگ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ همزمان با عید سعید نیمه شعبان برگزار شد. به گزارش جامع نیوزدر این مراسم که در روز یکشنبه، نیمه شعبان و با حضور هیئت مدیره شرکت سام پخش برگزار شد، از بین خریدارانی که از روز ۱۱ اردیبهشت […]

جامع نیوز: قرعه‌کشی جوایز جشنواره روز مادر تا روز پدر محصولات خانگی سامسونگ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ همزمان با عید سعید نیمه شعبان برگزار شد.
به گزارش جامع نیوزدر این مراسم که در روز یکشنبه، نیمه شعبان و با حضور هیئت مدیره شرکت سام پخش برگزار شد، از بین خریدارانی که از روز ۱۱ اردیبهشت ماه، روز مادر تا ۱۵ خرداد ماه، مبادرت به خرید محصولات خانگی سامسونگ شامل ساید بای ساید، یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی اتوماتیک کرده بودند، ۱۱۰ نفر به قید قرعه برنده خوش شانس تلویزیون هوشمند۴۰ اینچ سامسونگ شدند.
گفتنی است که این خریداران محصولات خانگی با پر کردن و ارسال کارت‌های قرعه‌کشی خود به صندوق پستی شرکت سام پخش در این قرعه‌کشی شرکت داده شده بودند.
در این مراسم، میرصادقی، مدیر عامل شرکت سام‌پخش گفت: “از مشتریان متشکریم که به ما اعتماد کردند. این هدایا در واقع نوعی تشکر و قدردانی از مشتریان وفادارمان است. ”
برای دیدن نتایج این قرعه‌کشی می‌توانید به سایت رسمی شرکت سام‌سرویس به آدرس samservice.com/events/1392/04/02/ سری بزنید. شاید شما هم برنده خوش شانس سامسونگ باشید!