جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران از مرز 49 میلیون حساب گذشت

جامع نيوز:تا پايان خرداد ماه سال 1392 متقاضيان و مشتريان بانک صادرات ايران 49 ميليون حساب الکترونيکي سپهري درشعب اين بانک در اقصي نقاط کشور افتتاح نمودند.

به گزارش جامع نيوز، اين بانک در راستاي همسويي با بانکداري بين‌المللي، جلب رضايت و تامين رفاه مشتريان و همچنين صرفه‌جويي در وقت و هزينه هموطنان گرامي، توسعه و ارتقاء سيستم‌هاي الکترونيکي را در دستور کار قرار داده است. براين اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کيفيت بالاي سيستم سپهر، استقبال مردم از اين سيستم همواره زياد بوده است.

بطوريکه هم اکنون بيش از 49 ميليون حساب الکترونيکي توسط هموطنان و مشتريان درشعب سپهري بانک صادرات افتتاح شده است که از اين نظر بانک صادرات ايران رکورددار نظام بانکي کشور به حساب مي آيد.

لازم به ذکراست سيستم سپهر بستري مناسب براي ارايه انواع خدمات بانکي آنلاين است و اين بانک به منظور صرفه‌جويي در وقت، هزينه مشتريان و جلوگيري از اتلاف هزينه‌هاي ملي ناشي از چاپ اسکناس، کاهش ترافيک و آلودگي هوا، خدمات جديد بانکي شامل: صداي سپهر (09602)، بانکداري اينترنتي، همراه بانک و ساير خدمات خود را صرفاً از طريق اين سيستم الکترونيکي که قابليت استفاده به صورت غيرحضوري را نيز دارند، عرضه مي‌نمايد.
گفتني است سيستم سپهر اين بانک در طي خرداد ماه امسال بالغ بر 490 ميليون تراکنش مالي را با موفقيت انجام داده و ميانگين تعداد تراکنش‌هاي روزانه سيستم سپهر نيز بالغ بر 16 ميليون و همچنين ميانگين تعداد تراکنش‌هاي روزانه دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک بالغ بر 2 ميليون و 200 هزار تراکنش بوده است.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران از مرز 49 میلیون حساب گذشت بسته هستند
  • 434 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.