جامع نیوز:بعد از ارائه مادربورد قدرتمند Maximus VI Extreme توسط ASUS بر پایه چیپ‌ست جدید Z87 حال نوبت به اورکلاکرها رسیده است تا این محصول را در کارزار اورکلاک مورد ارزیابی قرار دهند. از آنجایی که این محصول به طور خاص برای اورکلاک و شرایط سخت بهینه شده است باید هر روز در سایت‌های معتبر […]

جامع نیوز:بعد از ارائه مادربورد قدرتمند Maximus VI Extreme توسط ASUS بر پایه چیپ‌ست جدید Z87 حال نوبت به اورکلاکرها رسیده است تا این محصول را در کارزار اورکلاک مورد ارزیابی قرار دهند. از آنجایی که این محصول به طور خاص برای اورکلاک و شرایط سخت بهینه شده است باید هر روز در سایت‌های معتبر دنیا منتظر ثبت یک رکورد جدید از آن باشیم. در اولین حرکت که در زمان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۳ اورکلاکرها توانستند با استفاده از این مادربورد در مجموع از یازده تست مختلف که در مسابقه اورکلاک اینتل و Corsair در نظر گرفته شده بود در ده زمینه مقام اول را با استفاده از مادربورد Maximus VI Extreme به دست آورند. در این میان اورکلاکرهای معروف دنیا توانستند تنها چند روز پس از عرضه این محصول هشت رکوردی جهانی را در زمینه‌های مختلف به ثبت برسانند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده اورکلاکر Mad222 توانست با استفاده از این مادربورد و پردازنده i7 نسل جدید فرکانس ۷.۱ گیگاهرتز را به نام خود ثبت کند. همچنین در زمینه حافظه اورکلاکرها توانستند با وجود نصب چهار ماژول حافظه روی برد، به راحتی فرکانس ۳۹۵۷ مگاهرتز را برای پشت سر گذاشتن دیگر رقبا به ثبت برساند.

البته این تمام ماجرا نیست چون این مادربورد در تست‌هایی مانند PiFast، Super Pi 32M، ۳D Mark01، ۳D Mark05، ۳D Mark06 و Aqua Mark3 توانست شش رکورد جدید را به ثبت برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رکورد‌ها و اورکلاکر‌هایی که توانسته‌اند این رکوردها را ثبت برساند به نشانی زیر مراجعه کنید.

http://rog.asus.com/236692013/overclocking/total-domination-team-asus-maximus-vi-extreme-overclocking-champions/