جامع نیوز: بانک‌پاسارگاد در خدمتی دیگر، امکان اطلاع از شماره شبای سپرده را از طریق تلفن بانک خود، برای مشتریان فراهم کرد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک پاسارگاد، از این پس هم‌میهنان گرامی می‌توانند پس از تماس با تلفن‌بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۱۱۱۱ و فشردن کلید۳، بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و […]

جامع نیوز: بانک‌پاسارگاد در خدمتی دیگر، امکان اطلاع از شماره شبای سپرده را از طریق تلفن بانک خود، برای مشتریان فراهم کرد.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک پاسارگاد، از این پس هم‌میهنان گرامی می‌توانند پس از تماس با تلفن‌بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۱۱۱۱ و فشردن کلید۳، بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، از شماره شبای سپرده بانک پاسارگاد موردنظر خود، اطلاع حاصل کنند.
بر اساس این خبر، در این حالت پس از وارد کردن شماره سپرده مربوطه، شماره شبای متناظر اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است در قسمتی از سایت بانک‌پاسارگاد به آدرس http://bpi.ir/sheba نیز امکان دریافت شماره شبای سپرده وجود دارد.
مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین آشنایی با سایر خدمات بانک‌پاسارگاد، می‌توانند با مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و همچنین سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir ارتباط برقرار کنند.