جامع نیوز:سقف انتقال وجه پایا در سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران به ملبغ ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافت. به گزارش جامع نیوز، این بانک به منظور افزایش رضایت مندی و تسهیل در انجام امور بانکی مشتریان نسبت به افزایش سقف انتقال وجه پایا در بانکداری اینترنتی از مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به ۵۰۰ میلیون […]

جامع نیوز:سقف انتقال وجه پایا در سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران به ملبغ ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش جامع نیوز، این بانک به منظور افزایش رضایت مندی و تسهیل در انجام امور بانکی مشتریان نسبت به افزایش سقف انتقال وجه پایا در بانکداری اینترنتی از مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به ۵۰۰ میلیون ریال (طی ۲ تراکنش ۲۵۰ میلیون ریالی) اقدام نموده است. براساس این گزارش این بانک درجهت ارائه خدمات مطلوب، سامانه بانکداری اینترنتی را بر پایه بسترهای اینترنتی امن ایجاد نموده و این خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی قابل ارائه می‌باشد و دارای قابلیت‌های فراوان از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و … می باشد که تا پایان خردادماه سال ۹۲ بیش از ۲۶۴ هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت در این سامانه به طور میانگین در ماه حدود ۸ میلیون تراکنش مالی خود را با موفعیت به انجام رسانده و در مجموع ۲۲ هزار میلیارد ریال در خردادماه از طریق این سامانه مبادله شده است.

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای One-time password) OTP) درمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و… نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.
شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، درحال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورتحساب را امکان پذیرساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.