دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برابر لیست ارسالی وزارت بهداشت

اولین مرحله یارانه دارو توسط بانک صادرات ایران واریز شد

جامع نيوز:اولين مرحله يارانه دارويي بيماران تحت پوشش تأمين اجتماعي به تعداد 1763 نفر و به مبلغ 2 ميليارد و 373 ميليون ريال به حساب سرپرستان خانوار معرفي شده واريز شد.

به گزارش جامع نيوز يارانه مذکور در تاريخ چهاردهم مرداد ماه سال جاري طي فايل ارسالي از سوي وزارت بهداشت و درمان در همان روز واريز گرديد.

به گزارش جامع نيوز ، اين بانک ، کمک به اقشار مختلف جامعه همچنین پرداخت تسهيلات خرد را در اولويت قرار داده است و در اين راستا به عنوان بانک پيشقدم در شبکه بانکي پرداخت وام قرض الحسنه درمان بيماري را در سطحي فراگير عملياتي نموده است که در اين زمينه در سه ماهه اول سال 92 مبلغ 12 ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه ، به بيماران پرداخت کرد و حدود 1000 نفر از بيماران نيازمند کشور توانسته اند از اين تسهيلات بهره مند گردند. همچنين اين بانک درسال91 مبلغ 108 ميليارد ريال وام درمان را در سراسر کشور به بيماران نيازمند اختصاص داده است.

بر اساس اين گزارش بيماران نيازمند مي توانند با ارايه مدارک بيمارستاني تا سقف مبلغ 20 ميليون ريال از تسهيلات قرض الحسنه درمان بهره­مند گردند.

شايان ذکر است اقدامات اين بانک در سال گذشته در زمينه پرداخت وام قرض الحسنه درمان علاوه بر تامين رضايت بيماران، موجبات تقدير و تشکر مجامع، افراد و اشخاص مختلف از جمله وزارت بهداشت و درمان و کميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي را به همراه داشته و در زمینه هدفمندی یارانه ها نیز دومین بانک ارائه دهنده خدمات بوده است.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۰ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای اولین مرحله یارانه دارو توسط بانک صادرات ایران واریز شد بسته هستند
  • 337 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.