یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بانک صادرات ایران در بین بانکهای حاضر در بورس:

برترین رتبه را از لحاظ کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب به خود اختصاص داد

جامع نيوز: براساس رتبه بندي اخير سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، از منظر کيفيت افشا و اطلاع‌رساني ، مناسب بانک صادرات ايران در سه ماهه اول سال92 توانسته است در شاخص‌هاي قابليت اتکا و به موقع بودن اطلاعات، رتبه اول را در بين بانکهاي پذيرفته شده در بورس کسب نمايد.

به گزارش جامع نيوز، در تازه‌ترين رتبه بندي سازمان بورس و اوراق بهادار که به منظور نظارت بيشتر و ايجاد انگيزه رقابتي در ميان شرکت‌هاي بورسي انجام گرفته است اين بانک براساس ميزان اطلاع رساني موثري که به آن سازمان داشته از منظر قابليت اتکا و به موقع بودن اطلاعات توانسته است با کسب امتياز 87 رتبه اول را در بين ديگر بانک­هاي پذيرفته شده در بورس براي سه ماهه اول سال92 به خود اختصاص دهد.
شايان ذکر است رتبه اين بانک در سال 90 در بين بانک­هاي حاضر در بورس در جايگاه هفتم بوده که با تلاش و کوشش‌هاي صورت گرفته و تأکيد بر شفافيت و ارايه اطلاعات صحيح و دقيق وضعيت بانک در شاخص‌هاي اصلي همچون قابليت اتکا و به موقع بودن آنها ارتقاء يافته است و روند روبه رشد بانک دراصلاح و بهبودي شاخص‌هاي مهم در بورس موجب شده تا بانک در پايان سال 91 در بين بانک­ها حاضر در بورس رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. که اين امر بيانگر مسئوليت پذيري و پاسخگو بودن بانک به سهامداران، مشتريان و استفاده کنندگان از اطلاعات مي‌باشد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۸ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برترین رتبه را از لحاظ کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب به خود اختصاص داد بسته هستند
  • 421 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.