جامع نیوز: براساس رتبه بندی اخیر سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، از منظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی ، مناسب بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال۹۲ توانسته است در شاخص‌های قابلیت اتکا و به موقع بودن اطلاعات، رتبه اول را در بین بانکهای پذیرفته شده در بورس کسب نماید. به گزارش جامع نیوز، […]

جامع نیوز: براساس رتبه بندی اخیر سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، از منظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی ، مناسب بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال۹۲ توانسته است در شاخص‌های قابلیت اتکا و به موقع بودن اطلاعات، رتبه اول را در بین بانکهای پذیرفته شده در بورس کسب نماید.

به گزارش جامع نیوز، در تازه‌ترین رتبه بندی سازمان بورس و اوراق بهادار که به منظور نظارت بیشتر و ایجاد انگیزه رقابتی در میان شرکت‌های بورسی انجام گرفته است این بانک براساس میزان اطلاع رسانی موثری که به آن سازمان داشته از منظر قابلیت اتکا و به موقع بودن اطلاعات توانسته است با کسب امتیاز ۸۷ رتبه اول را در بین دیگر بانک­های پذیرفته شده در بورس برای سه ماهه اول سال۹۲ به خود اختصاص دهد.
شایان ذکر است رتبه این بانک در سال ۹۰ در بین بانک­های حاضر در بورس در جایگاه هفتم بوده که با تلاش و کوشش‌های صورت گرفته و تأکید بر شفافیت و ارایه اطلاعات صحیح و دقیق وضعیت بانک در شاخص‌های اصلی همچون قابلیت اتکا و به موقع بودن آنها ارتقاء یافته است و روند روبه رشد بانک دراصلاح و بهبودی شاخص‌های مهم در بورس موجب شده تا بانک در پایان سال ۹۱ در بین بانک­ها حاضر در بورس رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. که این امر بیانگر مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن بانک به سهامداران، مشتریان و استفاده کنندگان از اطلاعات می‌باشد.