سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تعداد خودپردازهای نصب شده توسط بانک صادرات ایران به مرز 4000 دستگاه رسید

جامع نیوز:بانک صادرات ايران به منظور ارايه خدمات نوين بانکداري تا پايان تير ماه سالجاري 3 هزار و 980دستگاه خودپرداز را در اقصي نقاط کشور نصب نموده است.

به گزارش جامع نیوز، اين بانک به منظور بهره مندي و دسترسي بيشتر مشتريان با هدف تکريم و تامين رضايت آنان و همچنين صرفه جويي در وقت و هزينه هموطنان توسعه شبکه دستگاه‌هاي خودپرداز را دردستورکار قرار داده و براين اساس تا پايان تير ماه سال جاري، 3 هزار و 980 دستگاه خودپرداز ثابت و سيار را در سراسر کشور نصب نموده که اين تعداد دستگاه به صورت ميانگين در روز بيش از 2 ميليون و 129 هزار تراکنش را با موفقيت انجام داده‌اند. عملکرد اين دستگاه­ها نشان مي دهد که در خلال تير ماه سال92 بيش از 66 ميليون تراکنش مالي هموطنان در سراسر کشور را با موفقيت انجام داده که اين امر حاکي از استقبال و رضايت مشتريان و دارندگان کارت بانک هاي عضو شتاب از خدمات نوين اين بانک مي باشد.

گفتني است ابزارهاي پرداخت اين بانک هر ماه به طور ميانگين حدود 74 ميليون تراکنش شتابي موفق انجام مي‌دهند و ازاين لحاظ در بين شبکه بانکي کشور در رتبه برتر قرار دارد.
شايان ذکراست بانک صادرات ايران بيش از 49 ميليون حساب الکترونيکي، صدور 35 ميليون کارت الکترونيکي و نصب 380 هزار دستگاه پايانه فروش نقش موثري در ترويج بانکداري الکترونيکي و کاهش هزينه‌ها و افزايش رفاه هموطنان داشته است.

نوشته شده توسط تحریریه در پنج شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۳:۲۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تعداد خودپردازهای نصب شده توسط بانک صادرات ایران به مرز 4000 دستگاه رسید بسته هستند
  • 449 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.