شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

همزمان با سالگرد تاسیس بانک صادرات ایران

جشنواره خدمات الکترونیک آغاز شد/ اعطای هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی به استفاده کنندگان از خدمات نوین

جامع نيوز:جشنواره خدمات الکترونیک بانک صادرات ایران همزمان با شصت و يکمين سالگرد تأسيس آن بانک و به منظور ارج نهادن به همراهی و همدلي مشتريان گرامی در سراسر کشور از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا عید سعيد غدیر ادامه خواهد يافت و هزاران جايزه نقدي و غيرنقدي به قيد قرعه و براساس امتيازات کسب شده به استفاده کنندگان از خدمات نوين بانکي اعطاء خواهد شد.

به گزارش جامع نيوز، این بانک در پاسخ به همراهی و مشارکت مشتریان عزیز در نظر دارد جشنواره‌اي تحت عنوان «جشنواره خدمات الکترونیک» از اول شهريورماه تا عيد سعيد غدير برگزار و از استفاده کنندگان از خدمات نوین اين بانک به قید قرعه و بر اساس امتيازات کسب شده جوایز ارزنده‌ای اهدا و از آنان تقدير به عمل آورد. براساس دستورالعمل اعلام شده این بانک ضمن امتیازبندی استفاده‌کنندگان از خدمات الکترونیک نظير؛ اینترنت بانک، همراه بانك، تلفن بانک، پایانه‌های فروش و خودپرداز با انجام قرعه‌کشی جوایز ارزنده­اي شامل: خودرو مگان، پژو 207، تبلت، لب تاب، گوشي تلفن همراه هوشمند و هزاران جايزه نقدي را به برندگان اعطا نمايد.

گفتني است در اين جشنواره علاوه بر اختصاص امتياز براي استفاده کنندگان از خدمات نوين از طريق درگاه‌هاي ذکرشده براي مشترياني که در اين دوره زماني نسبت به نصب برنامه همراه بانک برروي گوشي تلفن همراه خود، افتتاح حساب نزد شعب اين بانک، ثبت نامه جهت اشتراک خدمات بانکداري اينترنتي و ثبت نامه جهت دريافت دستگاه پايانه فروش اقدام نمايند امتياز ويژه‌اي در نظر گرفته خواهد شد.

شایان ذکر است این بانک با افتتاح بیش از 49 میلیون حساب الکترونیکی ، نصب 3980 دستگاه خودپرداز، صدور 34 میلیون کارت الکترونیکی، نصب 380 هزار دستگاه پایانه فروش و همچنین بسترسازی در جهت بهره‌مندی بیش از 267 هزار مشتری از خدمات بانکداری اینترنتی و 1 ميليون و 134 هزار کار��ر همراه بانک نقش بسزایی در ارتقا و پیشبرد اهداف بانکداری الکترونیک در کشور دارد.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای جشنواره خدمات الکترونیک آغاز شد/ اعطای هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی به استفاده کنندگان از خدمات نوین بسته هستند
  • 408 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.