جامع نیوز:طی مراسمی از سرویس های مشترک همراه اول و باشگاه پرسپولیس رونمایی شد. به گزارش جامع نیوز، عصر روز دوشنبه ۲۱ مردادماه طی مراسمی در برج همراه با حضور مدیران عامل همراه اول و باشگاه فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و خبرنگاران ورزشی رسانه¬ها، از سرویس های مشترک اپراتوراول و سرخ پوشان تهرانی رونمایی شد. در […]

جامع نیوز:طی مراسمی از سرویس های مشترک همراه اول و باشگاه پرسپولیس رونمایی شد.
به گزارش جامع نیوز، عصر روز دوشنبه ۲۱ مردادماه طی مراسمی در برج همراه با حضور مدیران عامل همراه اول و باشگاه فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و خبرنگاران ورزشی رسانه¬ها، از سرویس های مشترک اپراتوراول و سرخ پوشان تهرانی رونمایی شد.
در این مراسم سرویس های مشترک اپراتور اول و باشگاه پرسپولیس شامل “تیم کارت پرسپولیس”، “سرویس حمایت مالی”، “تقسیط مبلغ کارت هواداری” و “خدمات متنوع پیامکی” معرفی شدند.
بر اساس این طرح، همراه اول برای هواداران پرسپولیس “تیم کارت پرسپولیس” ارائه می¬کند. هواداران پرسپولیس در صورت خرید تیم کارت از «۵ هزار تومان شارژ اولیه، ۹۰ دقیقه مکالمه رایگان، یک ماه آوای انتظار(RBT) رایگان باشگاه پرسپولیس، عضویت رایگان در کانون هواداران پرسپولیس همراه اول برای نیم فصل (به ارزش ۵ هزار تومان)، دریافت ۱۵ دقیقه مکالمه و ۳۰ پیامک درون شبکه به عنوان هدیه در هر برد باشگاه و دریافت رایگان اخبار باشگاه» بهره مند می شوند.
همچنین هواداران پرسپولیس می توانند برای حمایت از این باشگاه از طریق سامانه پیامکی ۸۰۴۰۴۰ با مبالغ ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ تومانی به پرسپولیس کمک کنند. هواداران با حمایت مالی مجدد تا مبلغ ۱۲۰۰۰تومان کارت یک ستاره، ۲۵۰۰۰ تومان کارت دو ستاره و ۵۰۰۰۰ تومان کارت سه ستاره دریافت کرده و با مبالغ بیشتر در قرعه کشی بزرگ پرسپولیس حضور خواهند داشت.
بر اساس این تفاهم¬نامه پرداخت مبالغ در مشترکین دائمی بر روی قبض اعمال و در مشترکین اعتباری از شارژ کسر می شود. علاوه بر این مشترکین همراه اول می توانند جهت حمایت مالی از طریق سامانه جیرینگ (کد #۹*۷۲۰*) با پرداخت از کارت بانکی مبالغ خود را به حساب باشگاه واریز کنند.
در خدمت دیگری که همراه اول برای هواداران پرسپولیس فراهم کرده است، ایشان می توانند کارت های عضویت کانون هواداران پرسپولیس را بصورت قسطی خریداری کنند. بر اساس این طرح، کارت یک ستاره ۱۲۵۰۰تومان،

دو ستاره ۲۵۰۰۰تومان و سه ستاره ۵۰۰۰۰ تومان ارائه شده که مبالغ طی شش ماه و در شش قسط از مشترکین دریافت خواهد شد. پرداخت مبالغ در مشترکین دائمی بر روی قبوض اعمال شده و در مشترکین اعتباری از شارژ کسر می گردد. اعتبار کارت یکساله است.
در این مراسم که مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و سردار محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس حضور داشتند، از خدمات متنوع پیامکی همراه اول ویژه هواداران پرسپولیس نیز رونمایی شد.
این خدمات که شامل “مربی ورزش”، “خبرنامه پرسپولیس”، “روزنامه پرسپولیس”، “تالار گفتگوی علی پروین” و “تالار پرسپولیسی¬ها” می باشد، به هواداران تیم سرخپوش پایتخت ارائه می شود.
در پایان این مراسم مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه راه اندازی سرویس های مشترک پیرو قرارداد همکاری بین همراه اول و باشگاه پرسپولیس بوده است، اظهار داشت: همراه اول با حدود ۶۰ میلیون مشترک می تواند بستر مناسبی برای تعاملات دوسویه با باشگاههای ورزشی باشد.
صدوقی اظهار امیدواری کرد مشترکین فعلی همراه اول نیز بزودی بتوانند با سیم کارت های خود از خدماتی ویژه در این زمینه استفاده کنند.