به گزارش جامع نیوزجوایز ویژه ۲۵۰ میلیون ریالی سی و چهارمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران طی مراسمی با حضور حیدری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران ارشد به تعدادی از برندگان حاضر در این مراسم، اهدا شد. مدیر عامل در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی و ادای احترام به […]

به گزارش جامع نیوزجوایز ویژه ۲۵۰ میلیون ریالی سی و چهارمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران طی مراسمی با حضور حیدری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران ارشد به تعدادی از برندگان حاضر در این مراسم، اهدا شد.
مدیر عامل در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی و ادای احترام به همه مشتریان و سپرده‌گذران که با خیراندیشی خود گره‌گشای نیازهای هموطنان بوده‌اند و منابع مالی خود را در اختیار بانک ملی ایران گذاشته اند، گفت: مراسم امروز نتیجه خیرخواهی و مناعت طبع شما سپرده‌گذاران عزیز است که حتی با سپرده‌های کوچک، اسباب خیر را برای دیگران فراهم کرده‌اید.
وی به ارائه آماری درخصوص منابع قرض‌الحسنه در سال ۱۳۹۱ پرداخت و افزود: مجموع منابع مشتریان جهت سپرده‌گذاری حدود ۶۲ هزار میلیارد ریال و به تعبیری ۳۰ درصد کل منابع قرض‌الحسنه کشور است.
حیدری اظهار داشت : از کل منابع سپرده‌گذاری شده در بانک ملی ایران ۴۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به هموطنان پرداخت شده که عمده این تسهیلات قرض‌الحسنه در بخش‌های ازدواج و تهیه جهیزیه، درمان بیماری، اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و رفع احتیاجات ضروری اعطا شده است.
وی به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بانک نیز اشاره کرد و بیان داشت: بانک ملی ایران از محل بخشی از بودجه جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، ۱۷ مدرسه را در اقصی نقاط کشور احداث و در ۳۹ طرح عام‌المنفعه دیگر از جمله آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت داشته است.
مدیرعامل بانک ملی ایران تمام هموطنان کشور را به سپرده‌گذاری در بزرگترین بانک جهان اسلام دعوت کرد و گفت: این سپرده‌گذاری قرض به بانک نیست بلکه قرض نیکویی به خداوند است که چندین برابر خواهد شد و سپرده‌گذاران زمینه‌ساز گره‌گشایی و رفع احتیاجات نیازمندان و هموطنان خواهند شد.
لازم به ذکر است جوایز سی و چهارمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران به مناسبت گرامیداشت ۸۵ سالگی این بانک شامل ۱۵۸۵ جایزه ۲۵۰ میلیون ریالی، ۱۵۸۵ کمک هزینه تهیه جهیزیه هر یک به ارزش ۷۵ میلیون ریال، ۱۵۸۵ کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۱۵۸۵ کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هر یک به ارزش ۱۰ میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر می‌باشد.
در دیگر بخش‌های این جشن بزرگ که در مرکز آموزش و رفاه کوثر برگزار شد، موسیقی، هم‌نوازی دف و سنتور توسط گروه دلنوازان، تقلید صدا و شعر خوانی به اجرا درآمد .
گفتنی است در پایان مراسم، مشتریان خیراندیش این بانک، افطار را میهمان بانک ملی ایران بودند.