به گزارش جامع نیوز، بر اساس قرارداد منعقد شده بین این بانک و شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می توانند با مراجعه حضوری و ارایه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، […]

به گزارش جامع نیوز، بر اساس قرارداد منعقد شده بین این بانک و شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می توانند با مراجعه حضوری و ارایه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه ، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند .

شایان ذکر است که بانک صادرات ایران صرفاً عامل پرداخت سود طرح مذکور بوده و سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن ۳۲۹۳۴۰۰-۰۴۱۱ واحد سهام شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تماس بگیرند.

گفتنی است این بانک با برخورداری از ۲۸۰۰ شعبه در اقصی نقاط کشور و بیش از ۳۰ هزار نیروی کارامد آمادگی ارایه خدمات بانکی را به کلیه هموطنان داشته و نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور دارد.