جامع نیوز:آخرین مهلت دریافت آثار برای کنفرانس های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل کنفرانس بین‌المللی دانشگاهی CITaDiM و کنفرانس ملی دانش‌آموزی S-CITaDiM اعلام شد. به گزارش جامع نیوز، پیرو اطلاع رسانی های قبلی در خصوص کنفرانس های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل کنفرانس بین‌المللی دانشگاهی CITaDiM و کنفرانس ملی دانش‌آموزی S-CITaDiM […]

جامع نیوز:آخرین مهلت دریافت آثار برای کنفرانس های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل کنفرانس بین‌المللی دانشگاهی CITaDiM و کنفرانس ملی دانش‌آموزی S-CITaDiM اعلام شد.

به گزارش جامع نیوز، پیرو اطلاع رسانی های قبلی در خصوص کنفرانس های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل کنفرانس بین‌المللی دانشگاهی CITaDiM و کنفرانس ملی دانش‌آموزی S-CITaDiM آخرین مهلت دریافت آثار برای این دو کنفرانس اعلام شد. این کنفرانس ها شامل چهار بخش اصلی در کنفرانس بین المللی و سه بخش در کنفرانس ملی دانش آموزی است.

دبیر علمی کنفرانس افزود: تمدید مهلت دریافت مقالات در بخش های مختلف این کنفرانس ها متفاوت است.

وی اضافه کرد: با توجه به لزوم رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص ارایه فرصت کافی به داوران برای بررسی دقیق مقالات، امکان تمدید طولانی مدت برای بخش مقالات علمی پژوهشی (یکی از بخش های کنفرانس بین المللی) وجود ندارد و مهلت دریافت مقالات در این بخش فقط تا پانزدهم شهریور ماه خواهد بود. اما علاقمندان به ارائه مقاله در سایر بخش ها یعنی مقالات علمی ترویجی، ایده های نوین، گزارشات فنی تولید و نیز کنفرانس ملی دانش آموزی می توانند تا بیست و پنجم شهریور ماه به ارسال آثار خود از طریق سیستم کنفرانس اقدام نمایند.

بهرام صادقی بی غم افزود: در حال حاضر برای تمام مقالات رسیده بررسی ساختار و بررسی تقلب علمی به اتمام رسیده و داوری مقالات علمی پژوهشی در حال پیگیری است.

وی در خصوص موضوعات مرتبط با کنفرانس افزود: علاوه بر موضوعات کامپیوتری که شامل تمام موارد مرتبط با کامپیوتر است، این کنفرانس به مواردی که در دنیای دیجیتال با عنوان محتوا ارایه می شود نیز می پردازد. از جمله این موضوعات علمی می توان به رسانه های دیجیتال، بازی های کامپیوتری، مدارس هوشمند، یادگیری و آموزش الکترونیکی، شهروند دیجیتال، شبکه های اجتماعی و زندگی مجازی، خانه های هوشمند، روانشناسی، مدیریت، حقوق و جرایم رایانه ای، علوم تربیتی و آموزشی، فرهنگ، پزشکی و سلامت الکترونیکی، بازی های آموزشی و … اشاره کرد. او همچنین از علاقمندان خواست تا تمام اطلاعات مندرج در سایت http://citadim.org را به دقت مطالعه کرده و در صورت مواجهه با مشکل با آدرس ایمیل ها یا تلفن تماس دبیرخانه در ارتباط باشند.

هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، از تاریخ ۱۷ تا ۲۶ مهر ماه امسال برگزار می شود که بخش «پژوهش – فناوری و ایده»، امسال در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (CITaDiM) و بخش جنبی دانش آموزی( S-CITaDiM ) برگزار خواهد شد