پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

آخرین فراخوان مقالات کنفرانس هاي کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

جامع نيوز:آخرین مهلت دریافت آثار برای کنفرانس هاي کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل كنفرانس بین‌المللی دانشگاهي CITaDiM و كنفرانس ملي دانش‌آموزی S-CITaDiM اعلام شد.

به گزارش جامع نيوز، پیرو اطلاع رسانی های قبلی در خصوص کنفرانس هاي کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل كنفرانس بین‌المللی دانشگاهي CITaDiM و كنفرانس ملي دانش‌آموزی S-CITaDiM آخرین مهلت دریافت آثار برای این دو کنفرانس اعلام شد. این کنفرانس ها شامل چهار بخش اصلی در کنفرانس بین المللی و سه بخش در کنفرانس ملی دانش آموزی است.

دبیر علمی کنفرانس افزود: تمدید مهلت دریافت مقالات در بخش های مختلف این کنفرانس ها متفاوت است.

وی اضافه کرد: با توجه به لزوم رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص ارایه فرصت کافی به داوران برای بررسی دقیق مقالات، امکان تمدید طولانی مدت برای بخش مقالات علمی پژوهشی (یکی از بخش های کنفرانس بین المللی) وجود ندارد و مهلت دریافت مقالات در این بخش فقط تا پانزدهم شهریور ماه خواهد بود. اما علاقمندان به ارائه مقاله در سایر بخش ها یعنی مقالات علمی ترویجی، ایده های نوین، گزارشات فنی تولید و نیز کنفرانس ملی دانش آموزی می توانند تا بیست و پنجم شهریور ماه به ارسال آثار خود از طریق سیستم کنفرانس اقدام نمایند.

بهرام صادقي بي غم افزود: در حال حاضر برای تمام مقالات رسیده بررسی ساختار و بررسی تقلب علمی به اتمام رسیده و داوری مقالات علمی پژوهشی در حال پیگیری است.

وی در خصوص موضوعات مرتبط با كنفرانس افزود: علاوه بر موضوعات كامپيوتري كه شامل تمام موارد مرتبط با كامپيوتر است، اين كنفرانس به مواردي كه در دنياي ديجيتال با عنوان محتوا ارايه مي شود نيز مي پردازد. از جمله اين موضوعات علمی مي توان به رسانه های دیجیتال، بازی های کامپیوتری، مدارس هوشمند، یادگیری و آموزش الکترونیکی، شهروند دیجیتال، شبکه های اجتماعی و زندگی مجازی، خانه های هوشمند، روانشناسی، مدیریت، حقوق و جرایم رایانه ای، علوم تربیتی و آموزشی، فرهنگ، پزشکی و سلامت الکترونیکی، بازی های آموزشی و … اشاره كرد. او همچنین از علاقمندان خواست تا تمام اطلاعات مندرج در سایت http://citadim.org را به دقت مطالعه کرده و در صورت مواجهه با مشکل با آدرس ایمیل ها یا تلفن تماس دبیرخانه در ارتباط باشند.

هفتمين جشنواره و نمايشگاه بين المللي رسانه هاي ديجيتال، از تاریخ 17 تا 26 مهر ماه امسال برگزار مي شود كه بخش «پژوهش – فناوري و ايده»، امسال در قالب كنفرانس بين المللي كامپيوتر، فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال (CITaDiM) و بخش جنبي دانش آموزي( S-CITaDiM ) برگزار خواهد شد

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۹:۰۶ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آخرین فراخوان مقالات کنفرانس هاي کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال بسته هستند
  • 441 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.