دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بانک صادرات اقساط را تلفنی دریافت می‌کند

جامع نيوز- بانک صادرات با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش در هزینه‌ها و صرفه جویی در وقت مشتریان امکان دریافت اقساط تسهیلات از طریق تلفن‌بانک را عملیاتی کرد.

بانک صادرات با هدف توسعه خدمات بانکداري الکترونيک و کاهش در هزينه‌ها و صرفه جويي در وقت مشتريان امکان دريافت اقساط تسهيلات از طريق تلفن‌بانک را عملياتي کرد.

به گزارش جامع نيوز، بانک صادرات با هدف فراهم سازي بسترهاي الکترونيکي و کاهش در هزينه‌ها و صرفه‌جويي در وقت مشتريان امکان دريافت اقساط تسهيلاتي مشتريان از طريق تلفن بانک و با استفاده از شماره حساب و شماره کارت را عملياتي نموده است بر اين اساس مشترياني که از اين بانک تسهيلات گرفته اند مي توانند بدون مراجعه به شعبه و از طريق تلفن بانک ( 09602) نسبت به باز پرداخت اقساط خود اقدام نمايند.

شايان ذکراست اين بانک در راستاي پاسخگويي بيشتر به مشتريان و خلق ارزش افزوده با ايجاد مرکز صداي سپهر با کد 09602 که در سراسر کشور قابل دسترسي است، آماده ارايه خدماتي نظير؛ اطلاع از آخرين وضعيت موجودي حساب، اطلاع از سه گردش آخرحساب، دريافت صورتحساب از طريق نمابر، اعلام مفقودي کارت، اطلاع از آخرين وضعيت چک ، انتقال وجه بين حساب‌هاي مشتري و دريافت اقساط تسهيلات مشتريان از طريق تلفن بانک مي‌باشد. همچنين اين مرکز خدماتي همچون پرداخت و ثبت نام پرداخت خودکار دوره‌اي قبوض، اطلاع از نشاني و تلفن شعب، اطلاع از انواع خدمات بانکي، اطلاع از آخرين وضعيت سهام بانک را فراهم ساخته و کارشناسان اين مرکز آماده دريافت و اعلام شکايت، پيشنهادها ، انتقادات و ارايه مشاوره به مشتريان مي‌باشند.

گفتني است بانک صادرات ايران با افتتاح بيش از 49 ميليون حساب سپهري، نصب بيش از 380 هزار دستگاه پايانه فروش و راه‌اندازي 3 هزار 980 دستگاه خودپرداز نقش بسزايي در پيشبرد اهداف کلان بانکداري الکترونيک در نظام بانکي کشور داراست.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱:۵۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات اقساط را تلفنی دریافت می‌کند بسته هستند
  • 338 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.