به گزارش جامع نیوز:هفته گذشته دنیای تلفن های هوشمند شاهد ظهور گوشی‌های مختلفی بود که چند هفته پس از معرفی محصول پرقدرت LG G2 ، پا به این دنیا نهادند. این محصولات در حال حاضر گل‌های سر سبد ابزارهای مبتنی بر اندروید هستند و تهدیدی جدی برای گوشی های پرفروش و برتر فعلی بازار محسوب […]

به گزارش جامع نیوز:هفته گذشته دنیای تلفن های هوشمند شاهد ظهور گوشی‌های مختلفی بود که چند هفته پس از معرفی محصول پرقدرت LG G2 ، پا به این دنیا نهادند. این محصولات در حال حاضر گل‌های سر سبد ابزارهای مبتنی بر اندروید هستند و تهدیدی جدی برای گوشی های پرفروش و برتر فعلی بازار محسوب می شوند.

صفحه نمایش های ۱۰۸۰p حالا دیگر به قابلیتی رایج در میان گوشی های پیشروی بازار بدل شده اند اما سه محصولی که پیش تر بدان ها اشاره شد، جهشی قابل توجه در کیفیت دوربین، افزایش کارآیی و میزان فضای ذخیره سازی از خود نشان می دهند. Sony و LG در بخش دوربین پیشگام هستند و سامسونگ با به کارگیری سه گیگابایت RAM و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی برای معمولی ترین نسخه، در این زمینه ها برتر نشان می دهد.

تمامی این گوشی ها به دلیل ویژگی های شان و علاقمندی های شما – که بالطبع دائما در حال تغییر است – می توانند به سادگی توجه تان را به خود جلب نمایند. اما کدامیک از این محصولات بهترین گوشی اندرویدی حال حاضر بازار از نظر شماست؟ LG G2 با کنار زدن رقبا این عنوان را از آن خود کرده است. در این نظرسنجی که توسط سایت فون آرنا انجام شد، G2 بیش از ۲۸٫۳ درصد از آرای کاربران را به خود اختصاص داد. LG G2 نخستین گوشی تلفن همراهی است که به سنسور ۱۳ مگاپیکسلی با لرزش گیر نوری مجهز شده است؛ علاوه بر این بهره گیری از صفحه نمایش غول پیکر ۵٫۲ اینچی با حاشیه ای به شدت باریک و رزولوشن ۱۰۸۰p در کنار تراشه جدید Snapdragon 800 آن را به گزینه مورد علاقه بسیاری از کاربران تبدیل می کند.

گرچه، رقابت بسیار نزدیک است. Galaxy Note 3 در این نظرسنجی توانست به رتبه دوم دست یافته و Sony Xperia Z1 هم مقام سوم را بدست آورد. این نظرسنجی نشان می دهد پیشکسوت تر های بازار؛ Samsung Galaxy S4 (رتبه چهارم) و HTC One (با رتبه پنجم)، شانس زیادی برای رقابت با تازه وارد ها نخواهند داشت. تنها ۷٫۲ درصد از آرا به گوشی های دیگری به جز این پنج محصول اختصاص پیدا کرده است. این آرا به گوشی هایی چون Motorola Moto X ، Sony Xperia Z Ultra و دیگر گوشی های مبتنی بر اندروید رسیده است.

بهتر است خودتان نگاهی به نتایج بیندازید، مطمئنا شما هم شگفت زده خواهید شد!