جامع نیوز:بزرگترین حضور نمایشگاهی در چهاردهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی – ایران تلکام ۲۰۱۳- با زیر بنای غرفه سازی حدود سه هزار متر مربعی، از آن همراه اول است. به گزارش جامع نیوز، در نمایشگاه ایران تلکام امسال، اپراتور اول با شعار «یه همراه معتبر»، به همراه شرکت های مرتبط و همکار، در […]

جامع نیوز:بزرگترین حضور نمایشگاهی در چهاردهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی – ایران تلکام ۲۰۱۳- با زیر بنای غرفه سازی حدود سه هزار متر مربعی، از آن همراه اول است.
به گزارش جامع نیوز، در نمایشگاه ایران تلکام امسال، اپراتور اول با شعار «یه همراه معتبر»، به همراه شرکت های مرتبط و همکار، در سالن اختصاصی شماره ۷، آخرین محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می کند.
طبق این گزارش امسال پنجمین سالی است که همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام با سالنی مستقل، حضور دارد. همراه اول در تلکام ۲۰۱۳، با شعار «یه همراه معتبر» با رویکرد ارائه خدمات جدید و گسترش بازارهای جدید، در این نمایشگاه حضور می یابد.
در نمایشگاه امسال، همراه اول با برپایی یک نمونه از فروشگاه های زنجیره ای خود، علاوه بر نمایش فروش محصولات مرتبط با تلفن همراه، خدمات ویژه¬ای به مشترکین ارائه می کند.
از دیگر برنامه های اپراتور اول، باندلینگ یک گوشی هوشمند در کلاس جهانی با سیم کارت های همراه اول است که بناست این بسته با شرایط ویژه بصورت نقد و اقساط به علاقه مندان عرضه شود.
شرکت ارتباطات سیار ایران همچون سنوات گذشته برای رفاه حال خبرنگاران در سالن خود، «اتاق خبر» در نظر گرفته است. همچنین مدیران این اپراتور در روزهای نمایشگاه با مصاحبه های اختصاصی و حضور در نشست های خبری، پاسخگوی رسانه ها در اتاق خبر خواهند بود.
در ایران تلکام ۲۰۱۳، همراه اول علاوه بر سرویس های فعلی، با ۱۵ سرویس کاملاً جدید و منحصر بفرد، به استقبال بازدیدکنندگان می رود. همچنین ارائه بیش از ۱۰۰۰ سرویس پیامکی، ۱۰سرویس جدید بر بستر MMS، معرفی سرویس پنجره و ابر همراه¬اول، معرفی ۶ نرم افزار کاربردی جدید و ارائه بیش از ۱۲۰۰۰ آوای انتظار جدید، از دیگر برنامه¬های اپراتور اول در نمایشگاه است.
نمایش یکدستگاه خودرو قشقایی به عنوان یکی از ۱۲ خودرو اهدایی به برندگان جشنواره تابستانه همراه اول در نمایشگاه امسال، از دیگر برنامه های این اپراتور در ایران تلکام ۲۰۱۳ است.
همراه اول در عرصه خدمتگذاری به مشترکین سازمانی و شرکتی نیز گام برداشته است. به همین منظور، «همراه اول کسب و کار» با رسالت «سرآمدی در ارائه خدمات و محصولات ارزشمند برای سازمان و شرکت¬ها» ایجاد شده است. این محصولات و خدمات شامل سیم¬کارت سازمانی، صندوق پیامک سازمانی، آوای انتظار سازمانی، شبکه خصوصی مجازی موبایل، خدمات ، صندوق پیام صوتی، پخش سلولی، USSD ، بسته های دیتای سازمانی و … است که در نمایشگاه ایران تلکام امسال به مشتریان شرکتی ارائه خواهد شد.
عرضه سیم کارت دانشجو و معرفی بخش های دیگری نظیر مسؤولیت اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات تشعشع، تعالی سازمان، نظرسنجی، بازی و سرگرمی، از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه امسال است.

اپراتور اول در «نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۳» در سالن اختصاصی ۷، در مساحتی بالغ بر دو هزار و ۸۰۰متر مربع (فضای داخل سالن و فضای باز) همراه با شرکت های مرتبط و همکار غرفه دارد که کماکان بزرگترین حضور در نمایشگاه تلکام است.
همچنین علاقمندان می توانند از روز آغاز نمایشگاه صفحه ویژه این رویداد بزرگ مخابراتی کشور را در پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مشاهده کنند.
گفتنی است جزییات بیشتر از حضور نمایشگاهی همراه اول، بتدریج در روزهای آینده منتشر می شود.