جامع نیوز:شرکت سازندۀ قاب بالیستیک (Ballistic Case Company) برای گوشی‌های موبایل ال‌جی قاب ارائه می‌دهد. این اولین قاب تأییدشده است که گوشی جدید G2 از آن بهره‌مند می‌شود. بالیستیک، برندۀ جایزۀ طراحان برای لوازم جانبی پیشرفتۀ موبایل، راهبرد جدید خود برای همکاری یا ال‌جی الکترونیکس امریکا را اعلام کرد. شرکت قاب بالیستیک/AGF راهکارهای بسیار جالبی […]

جامع نیوز:شرکت سازندۀ قاب بالیستیک (Ballistic Case Company) برای گوشی‌های موبایل ال‌جی قاب ارائه می‌دهد. این اولین قاب تأییدشده است که گوشی جدید G2 از آن بهره‌مند می‌شود.

بالیستیک، برندۀ جایزۀ طراحان برای لوازم جانبی پیشرفتۀ موبایل، راهبرد جدید خود برای همکاری یا ال‌جی الکترونیکس امریکا را اعلام کرد.

شرکت قاب بالیستیک/AGF راهکارهای بسیار جالبی در قاب ارائه می‌دهد که به طور خاص برای جدیدترین و مبتکرانه‌ترین گوشی‌های موبایل ال‌جی طراحی شده‌اند. جدیدترین راهکار نیز برای ال‌جی G2 میسر شده است.

طبق این توافق، بالیستیک می‌تواند با سرعت و تلاش بیشتر قاب‌های محافظ و پیشرفته‌ای برای شرکای بی‌سیم و کانال‌های فروش مشترک ال‌جی و بالیستیک/AGF تولید کند.

آدام استابین، نایب رئیس توسعۀ کسب و کار در بالیستیک، می‌گوید: «یکی از اهداف ما در این صنعت این است که برای مشتریانمان مدام ابتکار داشته باشیم و خلق کنیم. همکاری با چنین شرکت‌های برجسته‌ای مانند ال‌جی گامی بسیار بزرگ برای ما در مسیر صحیح برای موفقیت در این برنامه‌های تجاری است. با در نظر گرفتن صنعت روبه‌رشد و همیشگی دستگاه‌های همراه، وظیفۀ ما این است که چنین فرصت‌های زیرکانۀ تجاری را حفظ کنیم و در نهایت مشتریان را بهره‌مند کنیم.»

به گفتۀ بالیستیک همه گوشی‌های خود را روی زمین می‌اندازند. ما می‌گوییم “بیندازید!”؛ البته تا زمانی که از قاب بالیستیک استفاده می‌کنید. قاب‌های بالیستیک برای یک عمر زندگی ساخته شده‌اند.