دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اولين نشست مديرعامل بانك سينا با سرپرستان مناطق 16 گانه بانك برگزار شد.

جامع نيوز:دكتر كوروش پرويزيان در ابتداي نشست با تقدير از تلاش تمامي همكاران، بانك سينا را جزو مجموعه هاي خوشنام و با آتيه نظام بانكي كشور برشمرد و تصريح كرد: اساس و پايه اين خوشنامي و روند رو به رشد آن وابسته به عملكرد همكاران بانك است كه اميدواريم با همكاري و همفكري بيشتر، اين مسير به خوبي تداوم يابد و آينده اي بهتر از گذشته را براي بانك شاهد باشيم.
وي، رشد متوازن، مستمر و رو به جلو را جزو كليدي ترين سياست هاي اجرايي بانك سينا برشمرد و تصريح كرد: عليرغم تلاش هاي صورت گرفته و ثبت ركوردهاي مناسب، ظرفيت هاي بالقوه بيشتري براي دستيابي بانك سينا به اهداف متعالي و جايگاهي مناسب تر وجود دارد كه با به كارگيري آن مي توان مجموعه اي توانمندتر و رو به رشدتر را متصور شد.
دكتر پرويزيان، مجموعه همكاران بانك سينا را افرادي توانمند، با نشاط و باانگيزه برشمرد و افزود: اميدواريم با استفاده از تمامي ظرفيت ها و ارائه سبد خدمات متنوع و زيبنده بانك سينا و مناسب نظام بانكي، زمينه بهتر برآورده ساختن انتظارات مشتريان و احساس رضايت بيشتر ايشان را فراهم آوريم.
در ادامه اين نشست سرپرستان مناطق بانك، گزارشي از وضعيت عملكرد شعب زيرمجموعه در حوزه منابع، مصارف، مطالبات و خدمات بانكداري الكترونيك ارائه كردند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای اولين نشست مديرعامل بانك سينا با سرپرستان مناطق 16 گانه بانك برگزار شد. بسته هستند
  • 358 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.