جامع نیوز:پرداخت سود سهامداران شرکت های پذیرفته شده در بورس یا فرابورس از طریق سامانه همراه بانک رفاه کارگران امکان پذیر شد. به گزارش جامع نیوز، در راستای جذب رضایت مشتریان و به منظور پرداخت سود سهامداران شرکت لابراتورهای رازک و نیز جذب شرکت های پذیرفته شده در بورس، زیر ساخت های نرم افزاری مورد […]

جامع نیوز:پرداخت سود سهامداران شرکت های پذیرفته شده در بورس یا فرابورس از طریق سامانه همراه بانک رفاه کارگران امکان پذیر شد.
به گزارش جامع نیوز، در راستای جذب رضایت مشتریان و به منظور پرداخت سود سهامداران شرکت لابراتورهای رازک و نیز جذب شرکت های پذیرفته شده در بورس، زیر ساخت های نرم افزاری مورد نیاز به منظور دریافت اطلاعات مربوط به سود سهامداران شرکت های سهامی از طریق سامانه وب سرویس اختصاصی ایجاد شده است.
بر این اساس شرکت های سهامی پس از عقد قرارداد با بانک رفاه کارگران از امکان ارسال اطلاعات سود قابل پرداخت به سهامداران خود از طریق وب سایت اختصاصی برخوردار می شوند.
گفتنی است سهامداران شرکت های طرف قرارداد با مراجعه به تمامی شعب بانک رفاه کارگران و بدون نیاز به افتتاح حساب قادر به دریافت سود سهام خود خواهند بود.