دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مراسم معارفه مديرعامل بانك سينا برگزار شد

جامع نيوز:مراسم معارفه دكتر كوروش پرويزيان به عنوان مديرعامل بانك سينا و توديع دكتر عبدالناصر همتي مديرعامل پيشين بانك روز دوشنبه 22 مهرماه برگزار شد.

مراسم معارفه دكتر كوروش پرويزيان به عنوان مديرعامل بانك سينا و توديع دكتر عبدالناصر همتي مديرعامل پيشين بانك روز دوشنبه 22 مهرماه برگزار شد.
اين مراسم با حضور رئيس، معاونين و مديران بنياد مستضعفان، جمعي از معاونين و مديران ارشد وزارت امور اقتصادي و دارايي، بانك مركزي، مديران عامل بانك ها، سازمان حسابرسي، بورس و اوراق بهادار و همچنين اعضاي هيئت مديره، معاونين، مديران و سرپرستان مناطق بانك سينا برگزار شد.
در ابتداي اين نشست دكتر همتي ضمن تبريك انتصاب دكتر پرويزيان به سمت مديرعامل بانك سينا، ابراز اميدواري كرد كه ايشان با اتكا به تجارب ارزنده خود در راستاي پيشبرد و پيشرفت بيشتر بانك گام هاي موثرتري بردارند.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: عملكرد من، رساندن بانك سينا به جايگاه فعلي بوده كه اين امر مرهون كمك همكاران و حمايت هاي ويژه اعضاي هيئت مديره بانك است و به همين مناسبت از همه كساني كه در اين راه يار و ياورم بوده اند قدرداني مي كنم.
سپس دكتر پرويزيان نيز با اشاره به اين كه بانك سينا جزو بانك هاي خوشنام نظام بانكي است كه به صورت مستمر و متوازن به حركت رو به رشد خود ادامه داده، تصريح كرد: سعي ما تداوم اين روند با مساعدت همكاران و كسب موفقيت هاي بيشتر براي بانك سينا خواهد بود.
مديرعامل بانك سينا همچنين ابراز اميدواري كرد كه با همكاري و تعامل بيشتر و مستمر شبكه بانكي، اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي بيش از پيش تحقق يابد و بانك سينا به عنوان جزيي از نظام بانكي متناسب با سياست هاي دولت تدبير و اميد در راستاي رشد و بالندگي اقتصاد ميهن اسلامي گام هاي جدي تري بردارد.
در بخش ديگري از مراسم دكتر محمد مخبر رئيس هيئت مديره بانك سينا تقارن اعياد قربان و غدير را با تغييرات مديريتي در بانك به فال نيك گرفت و ضمن تقدير از زحمات دكتر همتي، وي را در زمره مديران با تجربه نظام بانكي خواند و براي ايشان در سمت جديد آرزوي موفقيت كرد.
وي همچنين ضمن ابراز خرسندي از انتصاب دكتر پرويزيان، گفت: با اين انتصاب، نظام بانكي به ويژه بانك سينا از خدمات ايشان بيشتر بهره مند شده و اثربخشي كلان براي نظام بانكي به همراه خواهد داشت.
رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي از ديگر سخنرانان اين مراسم بود كه ضمن قدرداني از زحمات دكتر همتي، وي را مديري توانمند خواند و گفت: علاقمندي به توسعه منابع انساني و به كارگيري تكنولوژي در فعاليت ها از خصيصه هاي بارز ايشان است كه اين امر مي تواند زمينه خوبي براي استفاده از ظرفيت ها و توانايي هاي انباشته بانك ملي باشد.
محمد فروزنده همچنين ضمن قدرداني از دكتر پرويزيان به دليل پذيرفتن مسئوليت در بانك سينا، ايشان را از مديران خوب، موفق، با حوصله و برخوردار از خصوصيت و قدرت “نه” گفتن برشمرد و تصريح كرد: حضور آقاي دكتر پرويزيان را يك مزيت مي دانم كه مي تواند بانك سينا را در رسيدن به نقطه اوجي كه مورد علاقه همه مديران، كاركنان و ذي نفعان اين مجموعه است، كمك نمايد.
وي در ادامه با تقدير از تلاش هاي اعضا و رئيس هيئت مديره بانك سينا، بر توسعه منابع انساني و جوانگرايي همچون گذشته تاكيد و با اشاره به اين كه بانك سينا طي ساليان متمادي كمترين تغييرات را در سطح مديريتي نسبت به ساير بانك ها داشته است، بر تداوم اين روند از طريق به كارگيري توان نيروهاي با حميت و جوان شاغل در بانك سينا به نحوي كه مانع از درك تغييرات محيط بيروني نشود، تاكيد كرد.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مراسم معارفه مديرعامل بانك سينا برگزار شد بسته هستند
  • 365 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.