جامع نیوز: در همایشی که سه‌شنبه شب باحضورروسای ال جی وگلدیران ونمایندگان رسانه هادر هتل آزادی برگزار شد، از تلویزیون OLED منحنی ۵۵ اینچ خودرونمایی کردند. شرکت ال‌جی، به عنوان پرچمدار صنعت تلویزیون‌های OLED منحنی جهان، جدیدترین و مبتکرانه‌ترین محصول خود را به بازار ایران عرضه کرد تا مشتریان ایرانی نیز از این تجربۀ جدید […]

جامع نیوز: در همایشی که سه‌شنبه شب باحضورروسای ال جی وگلدیران ونمایندگان رسانه هادر هتل آزادی برگزار شد، از تلویزیون OLED منحنی ۵۵ اینچ خودرونمایی کردند.

شرکت ال‌جی، به عنوان پرچمدار صنعت تلویزیون‌های OLED منحنی جهان، جدیدترین و مبتکرانه‌ترین محصول خود را به بازار ایران عرضه کرد تا مشتریان ایرانی نیز از این تجربۀ جدید بهره‌مند شوند.
به گزارش جامع نیوزدر ابتدای مراسم، جناب آقای کریس جانگ، مدیرکل ال‌جی الکترونیکس در ایران، گفت: «برای من باعث خرسندی است که در میان شما عزیزان حضور دارم و از صمیم قلب حضورتان را در همایش عرضۀ رسمی تلویزیون OLED منحنی ال‌جی خیر مقدم می‌گویم. اولین تلویزیون OLED منحنی دنیا تلویزیونی بسیار پیشرفته با امکان نمایش عالی تصاویر است که نشان از عصر جدیدی در تلویزیون‌ها دارد و در نهایت محصول تحول فناورانه از نمایشگرهای صفحه‌تخت به منحنی است. طراحی چشمگیر این تلویزیون توانایی شرکت ال‌جی برای یافتن راهکارهای متمایز با بهترین طراحی را در زمره محصولات تصویری جهان نشان می‌دهد.»
وی در ادامه افزود: «من با افتخار اعلام می‌کنم که بار دیگر ال‌جی نقش خود را به عنوان پیشگام در صنعت محصولات صوتی و تصویری اثبات می‌کند و بازار ایران را با همکاری شرکت گلدیران با فناوری‌های مبتکرانه و نشان دادن فواید باورنکردنی تلویزیون‌های OLED منحنی به مشتریان، در دست خود می‌گیرد.» کریس جانگ در پایان صحبت‌های خود از اصحاب رسانه برای شرکت در این همایش قدردانی کرد.
در ادامۀ همایش، جناب آقای حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران، ضمن خوشامدگویی به اصحاب رسانه و خبرنگاران جهت شرکت در مراسم رونمایی از اولین تلویزیون OLED منحنی ال‌جی در ایران، مراسم امروز را گامی بزرگ در جهت آشنایی ارباب جراید با جدیدترین فناوری ارائه‌شده در جهان در ارتباط با سیستم‌های صوتی و تصویری دانست.
وی در ادامه گفت: «شرکت گلدیران همواره پیشرو در عرضۀ جدیدترین و خلاقانه‌ترین محصولات صوتی و تصویری و خانگی در ایران بوده است و افتخار دارد همگام با سایر نقاط جهان اولین تلویزیون OLED منحنی ال جی را به خریداران سختگیر ایرانی ارائه دهد. گلدیران همواره از شعار “ایرانی لایق بهترین هاست” پیروی کرده است.»
در بخش بعدی مراسم، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و مدیران عالی ال‌جی و گلدیران به سؤالات پاسخ دادند. در پایان مراسم نیز حضار از نزدیک با عملکردهای تلویزیون OLED منحنی ال‌جی ۵۵EA98000 آشنا شده و توانستند کیفیت تصویر فوق‌العاده، طراحی شگفت‌انگیز، صدای هیجان‌انگیز و زاویۀ دید عالی این محصول بی‌نظیر را تجربه کنند.