جامع نیوز:ایسوس سریع‌ترین روتر وایرلس گیگابیتی با دو باند فرکانسی بر اساس استاندارد ۸۰۲.۱۱ac معرفی نمود. در روتر RT-AC68U سرعت انتقال اطلاعات با استاندارد ۸۰۲.۱۱ac به ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه و با استاندارد ۸۰۲.۱۱n به ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد که سریع‌ترین روتر وایرلس در جهان است. روتر RT-AC68U Wireless-AC1900 با دوباند فرکانسی و پهنای […]

جامع نیوز:ایسوس سریع‌ترین روتر وایرلس گیگابیتی با دو باند فرکانسی بر اساس استاندارد ۸۰۲.۱۱ac معرفی نمود. در روتر RT-AC68U سرعت انتقال اطلاعات با استاندارد ۸۰۲.۱۱ac به ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه و با استاندارد ۸۰۲.۱۱n به ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد که سریع‌ترین روتر وایرلس در جهان است.

روتر RT-AC68U Wireless-AC1900 با دوباند فرکانسی و پهنای باند گیگابیتی با گواهی تایید استاندارد ac نسل پنجم است که سرعت آن به ۱۹۰۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد. روتر RT-AC68U سریع‌ترین روتر جهان با پهنای باند همزمان در دو باند ۸۰۲.۱۱ac و ۸۰۲.۱۱n است که در فرکانس ۵ گیگاهرتز سرعت آن به ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه و در باند ۲.۴ گیگاهرتزی به ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد. روتر RT-AC66U به دلیل سرعت فوق‌العاده خود در استاندارد ۸۰۲.۱۱ac مورد تحسین قرار گرفته و در بررسی‌های مختلف برای کاربردهای حرفه‌ای جوایز متعددی را بدست آورده است. در میان ویژگی‌های پیشرفته این مدل می‌توان به پردازنده دوهسته‌ای و پورت نسل سوم USB‌ اشاره کرد که از طریق آن می‌تواند به تجهیزات جانبی با سرعت بالا متصل شود.

طراحی منحصر به فرد این محصول و سیستم نرم‌افزاری ASUSWRT برای مدیریت آسان شبکه، توازن میان کارایی پیشرفته و امکانات مدیریتی را ارایه می‌دهد و یک محصول ایده‌آل برای کاربران خانگی است که از بازی‌های آنلاین تا تماشای فیلم‌های HD را اجرا می‌کند.

روتر ASUS RT-AC68U دارای گواهی وایرلس ac همزمان در دوباند فرکانسی است و پهنای باند فرکانس ۵ گیگاهرتز با استاندارد ۸۰۲.۱۱ac با شبکه کابلی رقابت می‌کند. همچنین فناوری Broadcom® TurboQAM™ کارایی شبکه ۸۰۲.۱۱n در باند فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز راافزایش می‌دهد و پهنای باند شبکه برای ابزارهایی که با سرعت بالا سازگار هستند به ۴۵۰ تا ۶۰۰مگابیت بر ثانیه می‌رسد.

به دلیل استفاده از طراحی آنتن‌های ۳×۳ با چندین ورودی و خروجی همزمان روتر RT-AC68U می‌تواند کارای شبکه وایرلس را پایدار و مقاوم نگاه دارد و با افزایش پوشش شبکه برای مساحت‌های بزرگ نیز استفاده شود. محدوده تحت پوشش این روتر با فناوری AiRadar Tx beamforming ایسوس به طور خودکار آنتن را در سمت کاربر تقویت می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به پردازنده دوهسته‌ای اشاره کرد که در زمان ترافیک بالای شبکه، کاربردهایی مثل جریان فیلم و محتوای چندرسانه‌ای با کیفیت عالی ادامه پیدا می‌کند و زمان تاخیر در بازی‌های آنلاین یا تماس‌های اینترنتی به حداقل می‌رسد. با کمک سیستم نرم‌افزاری ASUSWRT راه‌اندازی روتر تنها در ۳۰ ثانیه انجام می‌شود و به سادگی می‌توان مدیریت شبکه را انجام داد. این سیستم نرم‌افزاری با استفاده از یک رابط گرافیکی قدرتمند برای کاربران غیرحرفه‌ای نیز کارایی قابل توجهی دارد.