جامع نیوز:بانک ملی ایران طی شش ماه اول سال جاری به ۲۴ هزار و ۳۵۸ نفر از جوانان کشور، مبلغ ۸۵۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج و تأمین جهیزیه اعطا کرد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ، این بانک در بخش رفع احتیاجات ضروری هموطنان نیز به ۲۲ هزار و ۹۶۲ نفر از […]

جامع نیوز:بانک ملی ایران طی شش ماه اول سال جاری به ۲۴ هزار و ۳۵۸ نفر از جوانان کشور، مبلغ ۸۵۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج و تأمین جهیزیه اعطا کرد.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ، این بانک در بخش رفع احتیاجات ضروری هموطنان نیز به ۲۲ هزار و ۹۶۲ نفر از واجدان شرایط، ۳۷۹ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت نمود.
لازم به ذکر است تنوع تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی ایران به گونه‌ای است که در بخش تأمین مسکن ۷ هزار و ۱۷۲ نفر از واجدین شرایط مبلغ ۱۳۱ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کردند.
بانک ملی ایران در نیمه اول امسال همچنین به ترتیب ۶ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال و یک میلیارد و ۱۶۵ ریال به خانواده معظم شهدا و جانبازان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی ایران، به ۱۲۳ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به مبلغ ۷ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال نشان از توجه این بانک به اقشار مختلف جامعه دارد.
در مدت مذکور دانشجویان و بیماران نیز از تسهیلات قرض‌الحسنه این بانک بی‌نصیب نبوده و به ترتیب ۴۵۴ فقره تسهیلات دانشجویی به ارزش ۴ میلیارد و ۱۱۲ میلیون ریال و ۴ هزار و ۸۲۹ فقره تسهیلات کمک هزینه درمان بیماری به ارزش ۹۱ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال توسط بانک ملی ایران به این افراد پرداخت شد.
بانک کارگشایی نیز از واحدهای تحت پوشش بانک ملی ایران است و در قبال ترهین طلا، تسهیلات قرض‌الحسنه ده میلیون ریالی اعطا می‌کند، در ۶ ماهه نخست امسال به ۲۹۰ هزار و ۸۲ نفر مبلغ یک هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۸۲۳ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.
پرداخت ۸۷۳ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به ۱۰ هزار و ۵۲۲ نفر و ۶۵۸ میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به ۱۵ هزار و ۴۳۴ نفر از دیگر فعالیت‌های اعتباری بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال بوده است.
گفتنی است در مجموع بانک ملی ایران در ۶ ماه نخست سال ۹۲، در ۱۳ ردیف مختلف از انواع تسهیلات قرض‌الحسنه ۴۲۵ هزار و ۵۸۷ فقره تسهیلات به ارزش ۶ هزار و ۷۲۷ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال پرداخت کرده است.