دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دریافت نشان برنز 3 ستاره تعالی منابع انسانی توسط بانک‌پاسارگاد

جامع نيوز:بانک‌پاسارگاد موفق شد در نهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی و در اولین سال حضور خود، نشان برنز 3 ستاره تعالی منابع انسانی را دریافت کند.
به گزارش جامع نيوز، در مراسم اعطای «جایزه تعالی منابع‌انسانی» که در تاریخ 28 آبان‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک پاسارگاد موفق به کسب نشان برنز 3 ستاره، به‌عنوان عالی‌ترین رتبه تعالی منابع انسانی در بین کلیه سازمان‌ها و بانک‌های شرکت‌کننده شد.
بر اساس این خبر، بانک‌پاسارگاد به عنوان سازمانی پیشرو، توجه خاصی به سرمایه‌انسانی خود به عنوان یکی از عوامل مهم موفقیت و پیشرفت خود داشته و با به‌کارگیری مدل‌های کارشناسی‌شده، قدم‌های اساسی در راه تعالی سرمایه‌انسانی خود بر داشته‌است.
گفتنی است مدل تعالي منابع‌انساني با بهره‌گيري از مدل‌هاي تعالي سازماني، با همكاري و تلاش جمعي از انديشمندان اين حوزه در طول چند سال تحقيق و كار مداوم طراحي و آماده اجرا شد. اين مدل يك چارچوب جامع مبتني بر مجموعه‌اي از ارزش‌هاي محوري، معيارها و شاخص‌ها در حوزه منابع‌انساني سازمان است كه به مديران منابع سازماني كمك مي‌كند با ارزيابي مستمر فعاليت‌ها، فرايند و نتايج منابع‌انساني سازمان نقاط قوت و فرصت‌ها را شناسايي و براي بهبود آنها و رسيدن به سازمان يادگيرنده و توسعه يافته برنامه‌ريزي کنند.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای دریافت نشان برنز 3 ستاره تعالی منابع انسانی توسط بانک‌پاسارگاد بسته هستند
  • 398 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.