به گزارش جامع نیوزاز روابط عمومی بانک سامان، در راستای توسعه شاخص‌های امنیتی در ارائه خدمات به پذیرندگان سامانی از سوی نیروهای پشتیبان، بستر لازم برای تصدیق هویت آن‌ها امکان‌پذیر شد. بر اساس این گزارش، تمام پذیرندگان می‌توانند پس از تطابق کارت شناسایی با کارت ملی، کد پشتیبان درج‌شده روی کارت را به شماره ۳۰۰۰۱۲۰۱ […]

به گزارش جامع نیوزاز روابط عمومی بانک سامان، در راستای توسعه شاخص‌های امنیتی در ارائه خدمات به پذیرندگان سامانی از سوی نیروهای پشتیبان، بستر لازم برای تصدیق هویت آن‌ها امکان‌پذیر شد.

بر اساس این گزارش، تمام پذیرندگان می‌توانند پس از تطابق کارت شناسایی با کارت ملی، کد پشتیبان درج‌شده روی کارت را به شماره ۳۰۰۰۱۲۰۱ پیامک کنند تا پاسخ تایید یا عدم تایید هویت پشتیبان را روی تلفن‌همراه خود دریافت کنند.

این گزارش حاکی است، تمام پشتیبان‌های اعزامی از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، دارای کارت شناسایی عکس‌دار هستند که کنترل کارت شناسایی و اطمینان از هویت فرد مراجعه‌کننده پیش از اجازه به هر اقدامی ضروری است.

این گزارش می‌افزاید، پشتیبان‌های این شرکت، در هیچ موردی نیاز به دریافت رمز کارت بانکی دارندگان کارت‌خوان ندارند و تحت هیچ شرایطی نباید رمز کارت بانکی به آن‌ها اعلام شود.

گفتنی است، مرکز ارتباط با مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک سامان با شماره ۸۴۰۸۰-۰۲۱ آماده پاسخ‌گویی در خصوص احراز هویت پشتیبان‌ها در موارد مشکوک است.