جامع نیوز:کارگاه آموزشی منطقه¬ای ITU با موضوع نسل چهارم تلفن همراه، از صبح فردا به میزبانی همراه اول برگزار می شود. به گزارش جامع نیوز، صبح روز دوشنبه ۱۸ آذرماه از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات(ITU) کارگاه آموزشی با موضوع نسل چهارم تلفن همراه به میزبانی اپراتور اول تلفن همراه کشور و مشارکت شرکت مخابرات […]

جامع نیوز:کارگاه آموزشی منطقه¬ای ITU با موضوع نسل چهارم تلفن همراه، از صبح فردا به میزبانی همراه اول برگزار می شود.
به گزارش جامع نیوز، صبح روز دوشنبه ۱۸ آذرماه از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات(ITU) کارگاه آموزشی با موضوع نسل چهارم تلفن همراه به میزبانی اپراتور اول تلفن همراه کشور و مشارکت شرکت مخابرات ایران برگزار می شود.
این کارگاه آموزشی ۳ روزه که از صبح روز دوشنبه ۱۸ آذر آغاز بکار می کند، تا عصر روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در هتل پارسیان اوین تهران ادامه خواهد داشت.
در این کارگاه آموزشی علاوه بر مدیران و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات ایران، کارشناسان و نمایندگانی از اپراتورهای تلفن همراه کشور، شرکت ارتباطات مبین نت، مرکز پژوهش¬ های مجلس شورای اسلامی، معاونت فنی سازمان صداوسیما، دانشکده علمی- کاربردی مخابرات ایران و شرکت توسعه اعتماد مبین حضور خواهند داشت.
در کارگاه منطقه¬ای ITU که فردا با موضوع معرفی استانداردها، تکنولوژی و مسایل مرتبط با توسعه نسل چهارم تلفن¬ همراه آغاز بکار می¬کند، نمایندگانی از کشورهای کره جنوبی، هندوستان، اندونزی، پاکستان، تونس، آذربایجان و بوتان حضور دارند.
علاقمندان به مباحث نسل چهارم تلفن همراه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این کارگاه آموزشی به نشانی اینترنتی http://www.mci.ir/web/guset/ITU مراجعه کنند.