جامع نیوز:بانک سامان با هدف ارایه خدمات مالی و مدیریت ثروت به مشتریان خاص، نخستین دفتر بانکداری اختصاصی خود را راه‌اندازی کرد. به گزارش جامع نیوز، بانکداری اختصاصی در راستای برقراری روابط بلندمدت با مشتریان خاص و ایجاد ارتباطی فراتر از محدودیت‌های بانکداری سنتی، با تخصیص بانکدارانی مجرب به هر یک از مشتریان خاص، خدمات […]

جامع نیوز:بانک سامان با هدف ارایه خدمات مالی و مدیریت ثروت به مشتریان خاص، نخستین دفتر بانکداری اختصاصی خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش جامع نیوز، بانکداری اختصاصی در راستای برقراری روابط بلندمدت با مشتریان خاص و ایجاد ارتباطی فراتر از محدودیت‌های بانکداری سنتی، با تخصیص بانکدارانی مجرب به هر یک از مشتریان خاص، خدمات و محصولات مالی مورد نیاز این گروه از مشتریان را به آنان ارایه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، دفاتر بانکداری اختصاصی خدماتی ویژه‌ را در حوزه‌های بانک، بورس، بیمه، صرافی، سرمایه‌گذاری و سامان زندگی (خدمات سبک زندگی) به مشتریان خاص ارایه خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، دفاتر بانکداری اختصاصی بانک سامان، با شناسایی نیازهای این گروه از مشتریان، ارایه خدمات به آن‌ها را در اولویت قرار می‌دهد تا بدون نیاز به مراجعه به شرکت‌های مختلف گروه مالی، خدمات مورد نیاز خود را به‌صورت متمرکز و از یک‌جا دریافت کنند.

گفتنی است، نخستین دفتر بانکداری اختصاصی در محل ساختمان جام جم بانک سامان واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به چهارراه پارک‌وی شروع به‌کار کرده و به‌زودی دفاتر دیگری نیز در تهران و شهرستانها فعالیت خود را آغاز می‌کنند.