جامع نیوز:به مناسبت سومین سالروز تاسیس باشگاه مشتریان بانک ملت (سی ام بهمن ماه)، طرح ۳ در ۳ ملت در سه ماه پایانی سال عملیاتی شد. به گزارش جامع نیوز، ر این طرح ویژه این امکان برای اعضای باشگاه مشتریان این بانک فراهم است تا با واگذاری تمام یا بخشی از امتیازهای خود (با شرط […]

جامع نیوز:به مناسبت سومین سالروز تاسیس باشگاه مشتریان بانک ملت (سی ام بهمن ماه)، طرح ۳ در ۳ ملت در سه ماه پایانی سال عملیاتی شد.

به گزارش جامع نیوز، ر این طرح ویژه این امکان برای اعضای باشگاه مشتریان این بانک فراهم است تا با واگذاری تمام یا بخشی از امتیازهای خود (با شرط واگذاری حداقل ۱۰ امتیاز)، در قرعه کشی های مربوطه شرکت کنند.بر اساس این گزارش، جوایز قرعه کشی های مذکور، متناسب با میزان امتیازات واگذار شده از سوی برندگان ارزش گذاری خواهد شد. به این معنی که جوایز سه نفر اول معادل سه میلیون ریال به ازای هر امتیاز واگذار شده، ۳۰ نفر بعدی معادل ۳۰۰ هزار ریال به ازای هر امتیاز واگذار شده و نهایتاً ۳۰۰ برنده نهایی معادل ۳۰ هزار ریال به ازای هر امتیاز واگذار شده ارزش گذاری و در وجه برندگان واریز خواهد شد.بر این اساس، افراد می توانند با توجه به میزان امتیازاتی که در این قرعه کشی واگذار می کنند، در صورت برنده شدن در قرعه کشی، جوایز ارزشمندتری کسب کنند.