جامع نیوز:لوح سپاس پژوهش برتر و لوح دوستدار روابط عمومی از سوی سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به بانک صادرات ایران اعطا شد. به گزارش جامع نیوز در کنفرانس بررسی تحقیقات کاربردی و پیشرفته روابط عمومی لوح روابط عمومی آثار برتر پژوهشی و لوح دوستدار روابط عمومی به دلیل احساس مسئولیت اجتماعی و همراهی در پیشبرد […]

جامع نیوز:لوح سپاس پژوهش برتر و لوح دوستدار روابط عمومی از سوی سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به بانک صادرات ایران اعطا شد.
به گزارش جامع نیوز در کنفرانس بررسی تحقیقات کاربردی و پیشرفته روابط عمومی لوح روابط عمومی آثار برتر پژوهشی و لوح دوستدار روابط عمومی به دلیل احساس مسئولیت اجتماعی و همراهی در پیشبرد رویدادهای علمی و فرهنگی به روابط عمومی بانک صادرات ایران اعطا شد.
براساس این گزارش این کنفرانس توسط سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و دانشگاه‌های علامه طباطبایی و آزاد اسلامی در ١۶ دی ماه امسال در سالن همایش‌های صدا و سیما ج. ا. ا برگزار شد.
گفتنی است بانک صادرات ایران اخیراً در سومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت موفق به کسب رتبه نخست محصولات نوین بانکی در بین بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری کشور شده است.
هموطنان گرامی میتوانند جهت اطلاع از آخرین اخبار و رویدادها و انواع خدمات بانکی بانک صادرات ایران به سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.