شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مدیر عامل بانک مسکن تاکید کرد:

بانک مسکن، بانک عامل اعطای تسهیلات مسکن مهر بر اساس مصوبات هیات وزیران بوده است

جامع نيوز:بانک مسکن با 75 سال افتخار خدمت، به عنوان یک بانک تخصصی دولتی درحوزه مسکن همواره در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی اقدام کرده است . یکی از سیاست های دولت طی سال های اخیر در بحث ساماندهی مسکن طرح مسکن مهر بوده است.
به گزارش جامع نيوز،دکتر محمد هاشم بت شکن مدیر عامل بانک مسکن با بیان این مطلب افزود : طرح مسکن مهر در راستای اجرای بند (د) تبصره 6 قانون بودجه سال 1386 کل کشور و قانون حمایت ازتولید واحدهای مسکونی مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی با هدف افزایش تولید وعرضه مسکن در سطح کشور وبه منظور تامین مسکن اقشار کم در آمد جامعه ومقابله با افزایش قیمت مسکن به وجود آمد وبراساس سیاست های دولت مبنی برتمرکز تسهیلات اعطایی به متقاضیان این طرح، بانک مسکن به عنوان تنها بانک عامل برای تامین مالی آن تعیین و اعطای تسهیلات به بانک تکلیف گردید.
مدیرعامل بانک مسکن اظهار داشت : این بانک به عنوان تنها بانک تخصصی وتوسعه ای در حوزه مسکن ایفای این تکلیف مهم را برعهده گرفت وتا کنون 475 هزار میلیارد ریال قرارداد با متقاضیان این طرح منعقد و مبلغ 410 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای احداث 4/2 میلیون واحد پرداخت نموده است که یک سوم از این واحدها تکمیل وتحویل متقاضیان گردیده و ما بقی در جریان تکمیل می باشد.
دکتر بت شکن تاکید کرد : کلیه منابع مالی لازم برای این طرح از محل تسهیلات واعتبارات تخصیص یافته توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران براساس مصوبات هیات محترم وزیران وکارگروه مسکن تخصیص یافته است .

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۰۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۳:۵۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک مسکن، بانک عامل اعطای تسهیلات مسکن مهر بر اساس مصوبات هیات وزیران بوده است بسته هستند
  • 305 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.