سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تحول حيرت انگيز سامسونگ در CES 2014 در رابطه با ماشين هاي لباسشويي و جارو برقي جدید و گسترش محصولات لوازم خانگي

جامع نيوز:برندي كه بيشترين رشد را در آمريكا داشته، اكنون كاملترين ماشین لباسشويي صنعتي را ارائه داده و واردمقوله جاروبرقي ايستاده ميشود و براي اولين بارمدلي تركيبي كه دسته آن به طور كامل قابل جداشدن است معرفي مي كند.

شركت سامسونگ الكترونيكس پيشرو نوآوري در توليد لوازم خانگي، امروز محصولاتي معرفي كرد كه كارشستشوي لباس و نظافت زمين را براي كاربران با سرعت و صرفه جويي بيشتر در انرژي و كيفيت بهتر به انجام مي‌رساند و بدين ترتيب هديه وقت را به كاربران تقديم مي‌كند.
ماشين هاي لباسشويي جفت معرفي شده شامل ماشين هاي صنعتي، بارگذاري از درب بالا و بارگذاري از درب جلو مي باشند.
كوين دکستر (Kevin Dexter) كارشناس ارشد بازاريابي و فروش لوازم خانگي سامسونگ اظهار داشت:”اشتياق مشتريان، نيروي محركه نوآوري محصولات سامسونگ است و اين است كه اكنون سامسونگ پر طرفدار ترين برند در آمريكا است. نوآوري در خط توليد جديد ماشين هاي لباسشويي جفت و جارو برقي‌هاي جديد، كار را براي مشتريان بسیار راحت و به صرفه مي‌كند. “
شستن مقدار بسيار زياد لباس فقط در نيم ساعت
لباسشويي جفت WF9000 با درب از جلو سامسونگ با ظرفيت 5.6 فوت مکعب محفظه شستشو و 9.5 فوت مکعب خشك‌کن، بالاترين ظرفيت را دارا است و می‌تواند سنگين‌ترين اجناس را برای مثال دو عدد روانداز را فقط در مدت بسيار كوتاه بشويید. به واسطه محفظه بزرگ و سرعت گردش، بدون اينكه در كيفيت شست‌و‌شو اثري داشته باشد، كار شستن را به سرعت انجام مي‌دهد كه هم در انرژي و هم در وقت صرفه‌جويي مي‌شود.
لباسشويي جفت كه از جلو بارگذاري مي‌شود نیز برای راحتی طراحی شده است. اين ماشين لباسشویی چهار اينچ بلندتر بودن و عمق کمتر و درِ بزرگتر به كاربر این امكان را مي‌دهد كه لباس‌ها را راحت‌تر و بدون نیاز به خم‌شدن بارگذاري كند. اين ماشين داراي زيبايي خاصي است كه با رنگهاي مدرن و خطوط كروم تزيين شده است. لباسشويي WF9000 لقب (ستاره صرفه جويي در انرژي)” ENERGY STAR Most Efficient 2014 “ را دریافت کرده، داراي روشنايي LED در داخل محفظه شستشو و خشك‌كن، هم براي روشنايي بهتر و هم براي صرفه جويي تعبيه شده است.
ماشين لباسشويي با بارگذاري از درب بالا، براي دسترسي آسان
طراحي و عملكرد، در بزرگترين ماشين لباسشويي صنعتي سامسونگ WA9000 مكمل يكديگر هستند. لباسشويي با بارگذاری از بالا با ظرفیت 5.6 فوت مکعب خشك كن با ظرفیت 9.5فوت مکعب. دورانی كه ناچار بوديد روي سكو برويد و يا با تمام وجود وارد ماشين خشك كن بشويد تا آخرين تيكه لباس را در آوريد، به پايان رسيد. سامسونگ با طراحي و ساخت ماشين‌هاي لباسشوییش كه حداقل 3 اينچ بلندتر و محفظه‌اي بسيار بزرگتر ولي دارای عمق کمتر از ماشين‌هاي ديگر است، اين مشكل را به كل حل كرده است.
سامسونگ در ساخت لباس‌شويي خبره است. چنانكه در سال 2013 نشان درجه 1 را از J.D. Power 2013 براي ماشين هاي لباسشويي دريافت كرد و براي پنچمين سال لقب ”مشتری‌مدار“را به خود اختصاص داد. ماشين WA9000 داراي دستگاه Aqua Jet Cleaning Technology است كه آب را به شدت و به همه لباسها بطور يك نواخت پخش مي كند. نمايش پايان لباسشويي نيز با طراحي هاي زيباي روي صفحه كنتر ل با خطوط براق كروم بر روي رنگ استن استيل بدنه و رنگ يخي نور LED، حيرت بيننده را بر مي‌انگيزد.
عصر جديد مراقبت از كف پوش زمين
با جهشي در بخش جارو‌برقي سامسونگ در سال 2014، این شرکت توجه خاص خود را به كاربر‌ها با ساخت جارو‌برقي ايستاده VU 7000 Motion Sync معطوف کرده است. در جارو برقي VU7000 يك نوآوري جديدی به عمل آمده كه دسته آن كاملا از بدنه جدا شده و موتور جدايي دارد كه مجزا از بدنه براحتي همه زوايا را تميز مي كند. اين جاروبرقي، بهترين تميز كننده هم براي قالي و فرش و هم براي زمين سخت است. همچنين داراي Cyclone Force می‌باشد، اين تكنولوژي با 9 مخزن Cydonic ذرات را در خود نگه مي‌دارد تا به فيلتر جاروبرقي نفوذ نكند. اين باعث ميشود موتور با قدرت كار كرده و عملكرد آن بهينه باقي بماند.
VU7000 مدل جارو برقي ايستاده كه يك طرح متفاوت با Motion Sync Design است اولين بار در سپتامبر 2013 در اروپا درمدل Samsung’s Motion Sync Canister معرفي شد. با يك برس چرخان بزرگ و چرخ عقب كه براي تميز كردن تمام زاويه ها و گوشه ها بكار ميايد. در سال 2014 سامسونگ اين مدل را به آمريكا نيز معرفي مي كند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تحول حيرت انگيز سامسونگ در CES 2014 در رابطه با ماشين هاي لباسشويي و جارو برقي جدید و گسترش محصولات لوازم خانگي بسته هستند
  • 390 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.