جامع نیوز:ایرانسل از ارائه تخفیف ویژه برای مکالمات بین الملل به مقصد عراق همزمان با ایام اربعین حسینی و گردهمایی عظیم رهروان آن حضرت در عتبات عالیات خبر داد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره گیری ۰۶۰ بجای دو صفر اول در مکالمات بین‌الملل به مقصد اپراتورهای تلفن […]

جامع نیوز:ایرانسل از ارائه تخفیف ویژه برای مکالمات بین الملل به مقصد عراق همزمان با ایام اربعین حسینی و گردهمایی عظیم رهروان آن حضرت در عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره گیری ۰۶۰ بجای دو صفر اول در مکالمات بین‌الملل به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت و همراه عراق، هزینه مکالمات بین المللی خود را کاهش داده و آسان تر از قبل تماس‌های خود را برقرار نمایند.

با استفاده از این سرویس ایرانسل، هزینه هر دقیقه مکالمه از طریق سیم کارت های اعتباری ایرانسل از ایران به مقصد اپراتورهای تلفن همراه عراق، با ۴۲ درصد تخفیف به دقیقه ای ۸۹۹ تومان و به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت عراق با ۳۳ درصد تخفیف، به دقیقه ای ۶۴۹ تومان کاهش می یابد، که مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمه برای این دسته از تماس‌ها به حساب می‌آید.

همچنین، اطلاعات لازم در خصوص خدمات رومینگ بین‌الملل ایرانسل، روش فعال‌سازی برای مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، خدمات اینترنت همراه رومینگ بین الملل، روش‌های شارژ و رومینگ اعتباری ایرانسل باخرید کارت شارژ در کشور مقصد از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.