جامع نیوز:تفاهم‌نامه همکاری میان بانک گردشگری و بانک انصار توسط «علی‌اصغر سفری» و «آیت‌الله ابراهیمی» مدیران عامل دو بانک به امضا رسید. به گزارش جامع نیوز، این دومین جلسه میان مدیران عامل دو بانک بود که در ماه‌های اخیر و در راستای توسعه همکاری‌های فی‌مابین و با هدف استفاده از ظرفیت‌های موجود در این دو […]

جامع نیوز:تفاهم‌نامه همکاری میان بانک گردشگری و بانک انصار توسط «علی‌اصغر سفری» و «آیت‌الله ابراهیمی» مدیران عامل دو بانک به امضا رسید.

به گزارش جامع نیوز، این دومین جلسه میان مدیران عامل دو بانک بود که در ماه‌های اخیر و در راستای توسعه همکاری‌های فی‌مابین و با هدف استفاده از ظرفیت‌های موجود در این دو عضوشبکه بانکی کشور برگزار می‌شد.

بر اساس این گزارش، «مطالعات و تحقیقات، بازارهای بین‌بانکی، بانکداری الکترونیک، تسهیلات و همکاری‌های تخصصی» از جمله محورهای مورد نظر بانک‌های گردشگری و انصار است که در قالب این تفاهم‌نامه به مرحله اجرا خواهد رسید.

گفتنی‌است، بانک گردشگری در سال جاری اقدامات گسترده‌ای را به‌منظور توسعه فعالیت‌ها و بسترسازی برای گسترش فضای همکاری با موسسات و شرکت‌های اقتصادی انجام داده‌است.