سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مديرعامل بانك سينا:

توسعه ساختاري بانك سينا يك ضرورت است

جامع نيوز:مديرعامل بانك سينا و جمعي از معاونين و مديران بانك از سرپرستي و شعب آذربايجان شرقي و اردبيل بازديد به عمل آوردند.

مديرعامل بانك سينا و جمعي از معاونين و مديران بانك با حضور در محل سرپرستي آذربايجان شرقي و اردبيل، با سرپرست، همكاران و رؤساي شعب منطقه ديدار و از نزديك در جريان آخرين وضعيت عملكردي شعب قرار گرفتند.
مديرعامل بانك سينا و هيئت همراه در سفر روز پنج شنبه 19 دي ماه خود به تبريز، از تعدادي از شعب بانك در اين شهر بازديد كردند.
به گزارش جامع نيوزدكتر پرويزيان در نشستي كه با حضور سرپرست و رؤساي شعب منطقه برگزار شد، با تشريح روندهاي اقتصاد جهاني و با اشاره به اين كه اقتصاد دنيا با سرعت هر چه تمام تر به سمت ديجيتالي شدن در حال حركت است، توسعه ساختاري بانك سينا را يك ضرورت خواند.
مديرعامل بانك سينا با يادآوري اين نكته كه در فضاي كنوني اقتصاد جهاني، سهم شركت هايي كه در حوزه كسب و كار ديجيتال فعاليت مي كنند، به شدت در حال افزايش است، گفت: بانك ها و از جمله بانك سينا براي باقي ماندن در جايگاه رقابتي بايد با كنار گذاشتن روش هاي هزينه بر قبلي و سيستم آزمون و خطا، به سمت ايجاد فضايي براي آموزش مستمر كاركنان خود و تغيير افكار و نگرش ها متناسب با دنياي جديد حركت كنند.
دكتر پرويزيان، كليد توسعه و پيشرفت اقتصادي كشور را وجود نظام بانكي مدرن مبتني بر چارچوب هاي علمي و رو به جلو دانست و افزود: نظام بانكي فعلي ما هنوز به صورت سنتي اداره مي شود و با بسياري از ابزارها و روش هاي نوين بانكي فاصله دارد و از آموزش هاي لازم در اين حوزه نيز برخوردار نيست در صورتي كه هماهنگ شدن با فضاي كسب و كار ديجيتال فعلي و بانكداري مدرن كه هر فردي در آن مي تواند به عنوان يك شعبه يا باجه بانك نقش ايفا كند، امري اجتناب ناپذير است.
در ابتداي اين نشست، حسن پويا فرد سرپرست منطقه آذربايجان شرقي و اردبيل با ارائه گزارشي، جايگاه سرپرستي از لحاظ سهم بازار در بين بانك هاي منطقه را قابل قبول ارزيابي و ابراز اميدواري كرد اين منطقه همچون گذشته در عملكرد بانك تأثيرگذار باشد.
در بخشي ديگر، رؤساي شعب حاضر در نشست هم به بيان نقطه نظرات و راهكارهاي خود در راستاي توسعه فعاليت ها پرداختند.
گفتني است در جريان اين سفر، مديرعامل بانك سينا به همراه معاونين “شعب و منابع انساني”، “برنامه ريزي و توسعه” و “پشتيباني”، مدير بازاريابي و بانكداري شركتي و مديرعامل شركت توسعه سينا از شعب دروازه تهران، شهريار، مفتح، امام خميني(ره)، شريعتي، مفتح، ميدان جهاد، آبرسان، شهيد بهشتي، ساختمان سرپرستي و پروژه هاي تجاري سينا و الهام در تبريز بازديد كردند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۲:۱۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای توسعه ساختاري بانك سينا يك ضرورت است بسته هستند
  • 377 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.