جامع نیوز:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان آبان ماه سال جاری ۳۷ میلیون و ۳۹۴ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده که این میزان بیانگر رشد ۲۲ درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال ۹۱ است. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، در […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان آبان ماه سال جاری ۳۷ میلیون و ۳۹۴ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده که این میزان بیانگر رشد ۲۲ درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال ۹۱ است.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، این بانک نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان در اسرع وقت اقدام نموده و بر این اساس تا پایان آبان ماه سالجاری، بالغ بر ۳۷ میلیون و ۳۹۴ هزار کارت صادره و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد، ۲۶ میلیون کارت مربوط به استانها و ۱۱ میلیون کارت مربوط به مشتریان در تهران می باشد. این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و … را برای مشتریان فراهم می سازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. شایان ذکر است مجموع تعداد کارت های صادره شامل: ۲۵ میلیون و ۸۳۸ هزار سپهر کارت، ۶میلیون و ۴۵۲ هزار کارت هدیه، ۴ میلیون و ۷۵۲ هزار بن کارت می باشد. گفتنی است دارندگان سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، پرداخت تلفنی قبوض، تلفن بانک صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه های فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.