جامع نیوز:شرکت « هم وطا » به نمایندگی از گروه مالی گردشگری با انعقاد قرارداد رسمی با تهیه کنندگان فیلم سینمایی «شهر موش ها» ، مالکیت ۷۰ درصدی مادی و معنوی این اثر را به نام خود ثبت کرد . به گزارش جامع نیوز، « محمد علی مشکیان » مدیرعامل شرکت هم وطا با اعلام […]

جامع نیوز:شرکت « هم وطا » به نمایندگی از گروه مالی گردشگری با انعقاد قرارداد رسمی با تهیه کنندگان فیلم سینمایی «شهر موش ها» ، مالکیت ۷۰ درصدی مادی و معنوی این اثر را به نام خود ثبت کرد .

به گزارش جامع نیوز، « محمد علی مشکیان » مدیرعامل شرکت هم وطا با اعلام این مطلب در مجمع سالیانه این شرکت ، افزود: گروه مالی گردشگری که شرکت هم وطا کارگزار تمامی فعالیت­های فرهنگی هنری و تبلیغاتی آن است ، علاوه بر فعالیت های اقتصادی در راستای ایفای رسالت های فرهنگی اجتماعی خود ، سرمایه گذاری این پروژه فاخر سینمایی را به عهده گرفت .

وی گفت : بر اساس قرارداد رسمی امضا شده با آقای علی سرتیپی و خانم منیژه حکمت تهیه کنندگان فیلم ، علاوه بر در اختیار گرفتن مالکیت ۷۰ درصدی اثر شهر موش ها ، « بانک گردشگری » نیز به عنوان حامی اصلی فیلم شهر موش ها این اثر خاطره انگیز را پس از ۳۰ سال به مردم فرهنگ دوست ایران تقدیم خواهد کرد .

مشکیان افزود : این فیلم مختص نسل قدیم و یا خاص کودکان امروز نیست ، بلکه به دلیل ۳۰ سال بزرگ شدن شخصیت های خاطره انگیز مدرسه موش ها ، ازدواج ، بچه دار و شاغل شدن و حضورشان در شهری که به لحاظ زمانی معاصر زندگی امروز ما است ، همراه با کارگردانی بی بدیل خانم مرضیه برومند و فیلمنامه ای پرکشش و قوی همه ی نسل های کنونی جامعه را به سینماهای کشور خواهد کشاند و اطمینان داریم که این فیلم «پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران» خواهد شد .

وی ضمن قدردانی از همکاری خوب تهیه کنندگان این فیلم اظهار امیدواری کرد که این همراهی بخش خصوصی در دو حوزه ی اقتصاد و فرهنگ ، طلیعه ای بر همکاری های بیشتر و گسترده تر در آینده باشد .