جامع نیوز:سود نقدی سهامداران اشخاص حقیقی شرکت گروه بهمن (سهامی عام) از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود. به گزارش جامع نیوز، بر اساس قرار داده منعقده بین این بانک و شرکت گروه بهمن (سهامی عام) سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز یکشنبه […]

جامع نیوز:سود نقدی سهامداران اشخاص حقیقی شرکت گروه بهمن (سهامی عام) از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
به گزارش جامع نیوز، بر اساس قرار داده منعقده بین این بانک و شرکت گروه بهمن (سهامی عام) سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز یکشنبه ١۵ دی‌ماه سال جاری قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارایه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه ، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایرحسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن ٢-٨٨٨۵٠٧٨٠ ‌امور سهام شرکت تماس بگیرند.
گفتنی است این بانک با برخورداری از ٢٧٠٧ شعبه در اقصی نقاط کشور و بیش از ٣٠ هزار نیروی کارآمد، آماده ارائه انواع خدمات بانکی به کلیه هموطنان می‌باشد.