جامع نیوز:بانک‌پاسارگاد، در هفته‌پاک و در راستای حفاظت از محیط‌زیست، فعالیت‌های مؤثری را به‌عنوان یک بانک‌سبز، انجام می‌دهد. به گزارش جامع نیوز، خسرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، به عنوان یک بانک سبز و با توجه به نزدیکی به هفته “هوای پاک” […]

جامع نیوز:بانک‌پاسارگاد، در هفته‌پاک و در راستای حفاظت از محیط‌زیست، فعالیت‌های مؤثری را به‌عنوان یک بانک‌سبز، انجام می‌دهد.
به گزارش جامع نیوز، خسرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، به عنوان یک بانک سبز و با توجه به نزدیکی به هفته “هوای پاک” فعالیت‌های متنوعی برای حفاظت از محیط‌زیست انجام می‌دهد. وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می‌توان به حضور بانکداران در طبیعت و کوه و جمع‌آوری زباله‌ها، درختکاری در فضای عمومی، اطلاع‌رسانی در خصوص این هفته به همکاران و درج شعار “برای هوای پاک منتظر باران نباشیم” در پورتال داخلی، ترویج استفاده از وسائط حمل‌ونقل عمومی، پخش تیزر‌های مرتبط و اطلاع‌رسانی از تلویزیون و شبکه سیمای پاسارگاد( شبکه کابلی داخل شعبه‌ها)، اطلاع‌رسانی از طریق وب‌سایت بانک، دستگاه‌های خودپرداز، رسید‌های دستگاه‌های کارت‌‌خوان و خودپرداز، همچنین ارسال پیامک و اطلاع‌رسانی برای مشتریان اشاره کرد. رفیعی تصریح کرد: در بانک‌پاسارگاد، به منظور حفاظت از محیط‌زیست، کلیه خودروهای اداری، تا آغاز هفته‌ پاک برگه‌ معاینه فنی دریافت خواهندکرد. مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد در پایان تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی سبز، توجه ویژه‌ای به حفظ محیط‌زیست و فرهنگ‌سازی در این خصوص داشته و آن را به عنوان یکی از مسئولیت‌های خطیر خود قلمداد می‌کند.